ЦІНА АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангари - ціна в УкраїніБудівельна фірма «Ангар-ПРО» багато років займається зведенням ангарів по всій Україні. Ангари — ціна, терміни, умови, готові об’єкти, відгуки — все це можна побачити на нашому сайті. Переваги компанії — оперативність робіт, низькі тарифи, довгий термін служби і надійність.

Стандартний триметровий ангар висотою 3-4 метри обійдеться замовнику в 1300-1500 гривень за квадратний метр. Утеплений варіант з сендвіч-панелей на 40% дорожче. Терміни будівництва зазвичай НЕ перевищують 2-3 тижні. Так як будівля входить в категорію некапітальних, то дозволу не потрібні.

У багатьох випадках є милом зводить велике капітальна будівля. Склад, зерносховище, автобаза — все це набагато простіше змонтувати з легких металевих конструкцій. Вартість такої будови в середньому в 5 разів нижче, а якість не поступається капітальним варіантів. До того ж, його можна без проблем перенести на нове місце.

Переваги:

 • Швидкі терміни будівництва;
 • Мінімальний тариф за метр площі;
 • Можливе збільшення;
 • Перенесення / демонтаж;
 • Різні технічні рішення;
 • Гарний зовнішній вигляд;
 • Тривалий термін служби.

Цей вид будівель можна використовувати практично під будь-які потреби, а потім поміняти його призначення. Як уже зазначалося, легковозводімих ангари без проблем можна демонтувати і продати, або перенести на іншу ділянку. Мобільність — одне з головних перевагу, але далеко не найважливіше. Дуже важлива невисока вартість ангарів.

Спорудження каркасного типу варто на 200-400% дешевше, включаючи менші витрати на підвезення матеріалів. Чого не можна скакати в складах з бетону, шлакоблоку або цегли. Особливо коли мова йде про віддалених населених пунктах і регіонах. Швидкомонтованих будівництво можна ввести в експлуатацію за 2-5 тижнів.

Вартість ангарів робить його єдиною Альтернативою традиційним будівлям. Виготовлення металоконструкцій виконується в самі стислі терміни. Наприклад, невеликий склад або зерносховище до 500-1000 м² можна ввести в лад через 2-3 тижні. Ангари — ціна, тарифи, умови та інші деталі — дивіться на нашому сайті.

Ангари бувають:

 • прямостінні, арочні або шатрові;
 • Холодні або теплі;
 • Каркасні і безкаркасні;
 • З профлиста або сендвіч-панелей;
 • З точковим або стрічковими фундаментом;
 • Висотою від 3 до 7 метрів.

Основні сфери застосування ангарів:

Завдяки універсальності ангари підходять для будь-яких цілей і видів бізнесу. У нашій країні теж цей напрям переживає бум. Ви можете замовити ангар під ключ від Ангар-ПРО на нашому сайті. Детальніше про призначення та особливості експлуатації ми розповімо нижче.

Логістика і виробництво. Це можуть бути гаражі, паркінги, автосалони, СТО, автобази та інші. Сюди ж входять складські площі, логістичні комплекси, торгові майданчики, криті ринки і багато іншого. Різні об’єкти промисловості.

Сільське господарство. Всілякі площі для зберігання сировини — овочесховища, зерносховища, елеватори та інші. Популярно розміщення в ангарах: свинарників, корівників, тепличних господарств і птахофабрик.

Спорт і соціальна сфера. Тенісних корти, ігрових майданчики — футбольні, баскетбольні, волейбольні. Різні соціально-побутові об’єкти — пральні, їдальні, пункти охорони здоров’я та інші.

Call Now Button