АНГАР ДЛЯ ЗЕРНА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар для зберігання зерна в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує замовникам ангар для зберігання зерна. Ціна від 1300 гривень за метр квадратний. Ми вже багато років зводимо зерносховища та інші об’єкти для агробізнесу. Терміни зведення не перевищують 2-4 тижні, а середня вартість об’єктів 1-2 млн. Гривень.

Каркасні ангари бувають трьох основних видів — прямостінні, арочні і шатрові. Який саме варіант вибрати залежить від бажання клієнта і технічного завдання. Головні плюси: швидкість, довговічність, окупність і надійність.

Вартість ангара залежить від безлічі факторів. Найважливіші показники: складність проекту, площа, висота, віддаленість, обшивка і виду фундаменту. На сайті є форма попереднього розрахунку. Кошторис і інші умови затверджуються в договорі. Телефонуйте в робочий час, і ми обговоримо всі деталі.

Особливості ангарів:

 • Універсальний монтаж;
 • Швидка окупність;
 • Полегшені фундаменти;
 • Не потрібен дозвіл на будівництво;
 • Довгий термін експлуатації;
 • Великий вибір проектів;
 • Вільне планування.

Ми — одна з небагатьох вузькоспеціалізованих компаній в Україні. Займаючись тільки каркасними об’єктами ми можемо запропонувати саме краще якість і доступні ціни. Процес зведення ангарів включає початковий ескіз, тобто ідею клієнта на папері, до збірки останнього гвинтика. Завдяки цьому якість контролюється на кожному етапі виконання проекту. Незалежно від того, в якій частині України ви живете, ми зможемо запропонувати кращий варіант.

Наша команда пропонує оптимальні рішення, які повністю покриють Ваші потреби та очікування. Замовити у нас ангар — це значить заощадити час, гроші і зусилля. В результаті співпраці можна отримати приміщення під будь-який вид бізнесу і діяльності. Ми працюємо з багатьма фермерськими господарствами та підприємствами АПК. Найчастіше, в області зберігання, складування і переробки зернових і зерно-бобових культур.

Будинки ангарного типу відмінно служать протягом багатьох десятиліть. Так як використовується високоміцна сталь товщиною 3-7 мм. Для обшивки можна застосовувати профлист або сендвіч-панелі. Об’єкти можуть бути використані для самих різних цілей. Найбільш типовими, є зерносховища, овочесховища, склади, виробничі лінії і автобази. Ми також пропонуємо офісні, побутові, комерційні та сервісні приміщення.

Призначення:

 • Сховища і склади;
 • Автобази і стоянки;
 • Виробництво і офіси;
 • Технічні об’єкти;
 • Побутові приміщення.

Замовити ангар для зберігання зерна в Україні:

Ангар-ПРО пропонує повний комплекс робіт від ескізу до монтажу конструкцій. Додатково можемо запропонувати демонтаж, подовження, утеплення, ремонт та інші роботи. Все що може знадобитися в міру розвитку Вашого бізнесу, включаючи перенесення на нову ділянку. Проект завжди передбачає можливість розширення будівлі шляхом подовження прольоту. Вільне планування дозволяє змінювати профіль діяльності з мінімальними втратами часу і грошей.

Ще один плюс — просте і недороге обслуговування. Є кілька стандартних процедур, які дозволяють підтримувати приміщення в ідеальному стані. Наприклад, в разі більшого снігопаду потрібно видаляти надлишок снігу з даху. Чистота стін підтримується за допомогою звичайного садовим шлангом. Якщо виконувати всі вимоги по експлуатації, то будівля прослужить не один десяток років.

Кожен об’єкт споруджується за одним сценарієм: виробництво металоконструкцій, доставка конструкцій, земляні роботи, влаштування фундаменту і монтаж. На заключному етапі проводиться обшивка стін і покрівлі. Заливка бетонної підлоги за бажанням замовника. Далі йде розводка мереж, планування приміщень та інші роботи. Оснащення технологічним обладнанням проводиться в останню чергу.

Для виконання монтажу буде потрібно невелика бригада будівельників. Зазвичай, це 5-12 чоловік, які ефективно працюють на ділянці. Всю інформацію можна отримати у нашого фахівця. Телефонуйте і пишіть нам в будь-який день з 8 до 21 години. Консультація і попередній розрахунок кошторису безкоштовні.

Call Now Button