АНГАР ДЛЯ ЗЕРНА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар для зерна в УкраїніБудівельна фірма «Ангар-ПРО» готова побудувати ангар для зерна на будь-якій точці України. Ми займаємося виготовленням та монтажем таких споруд з 2014 року. Середні терміни будівництва не перевищують 10-30 днів.

Швидкомонтовані будівлі входять в категорію некапітальних, тобто для них не потрібно дозвільна документація. Стіни можуть бути з профлиста (холодні або утеплені) або з сендвіч-панелей (готові або зібрані на місці).

Будівельна компанія «Ангар-ПРО» — це один з лідерів у своїй сфері. Ми пропонуємо проектування та виготовлення ангарів під склади, сховища, виробництво та інші потреби замовників. Всі будівлі зводяться на основі легких і міцних металоконструкцій. Компанія допоможе Вам в реалізації будь-яких сміливих проектів.

Наші переваги:

  • Великий досвід. Загальна кількість наших ангарів вже перевищує 100 одиниць;
  • Дружна і вміла команда. Всі наші співробітники мають досвідом роботи більше 5 років;
  • Власне виробництво. Це дозволяє робити попереднє складання конструкцій;
  • Напрацювання в сфері будівництва каркасних ангарів.

Наші потужності дозволяють в дуже стислі терміни виготовити ангари різної форми, висоти і площі. Швидкомонтовані будівлі «під ключ» користуються величезною популярністю в останні роки. Вони мають масу переваг — ціна, терміни монтажу, довговічність, універсальність, і дуже мало недоліків.

У нас можна замовити не тільки нове приміщення, але і виробництво окремих елементів для ремонта або перенесення. Доставка входить у вартість квадратного метра, а значить більш вигідна замовнику, ніж наймання стороннього підрядника. Наші об’єкти зустрічаються по всій території України від Херсона до Луцька.

Компанія має великий досвід будівництва, включаючи земляні, бетонні, оздоблювальні та монтажні роботи. Разом із замовником ми завжди знайдемо найкраще технічне рішення для потреб Вашого бізнесу. Якщо не підійде типовий проект, то розробляється — індивідуальний.

Види діяльності:

  • Зерносховища;
  • Овочесховища;
  • Птахофабрики;
  • Тваринництво;
  • Приміщення для автопарку;
  • Інша діяльність.

Побудувати ангар для зерна:

Серед головних переваг такого будівництва можна виділити:

Висока якість. У виготовленні ми застосовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі. Елементи конструкції виробляються на точному і сучасному обладнанні. Все це дозволить каркасу прослужити без ремонту в середньому 25-30 років, а часто і набагато більше.

Повна комплекс робіт. Будівництво ангарів дуже вигідно, коли є тільки один підрядник. Так ви отримаєте будинок в повній комплектації — від фундаментів до саморізів. Наші конструкції дуже прості для збірки, тому терміни робіт мінімальні (10-30 днів).

Додаткові опції. Наприклад, Вам потрібні ворота під певні завдання, або додаткові двері в воротах. Потрібно герметик і ущільнювач, метизна продукція від заклепок до болтів? На такі дрібниці можна навіть не звернути увагу, але наші фахівці детально розкажуть про них. Все це ми готові надати замовнику.

Вигідні тарифи. Некапітальні будівлі в середньому в 2-3 рази дешевше обходяться. Наприклад, типовий ангар під зерносховище площею 1000 метрів квадратних і висотою 3-5 метрів обійдеться клієнтові в 1-1,5 млн. грн.. До того ж, наша країна входить в число виробників металопрокату. Це істотно позначається на вартості конструкцій.

Поделиться
Tвитнуть
Поделиться
Pin
Поделиться
0 Поделились