АНГАР ІЗ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар з сендвіч-панелей в Україні«Ангар-ПРО» пропонує замовникам ангар з сендвіч-панелей. Ми маємо великий досвід будівництва таких будинків під різні цілі: торгівля, спорт, склади, СТО та інші. Компанія має в послужному списку понад 100 об’єктів по всій Україні

В основі споруди лежать легкі міцні металоконструкції. Каркас обшивають з зовнішньої сторони сендвіч-панелями. Одна з переваг — це надійний захист від зовнішніх впливів — вологи, вітру, температурних перепадів та інших.

Варіант будівлі з сендвіч-панелей — один з найбільш затребуваних в сфері логістики та складської нерухомості. У порівнянні з арочним і шатровим ангаром з профнастилу, він дозволяє по максимуму використовувати весь простір усередині. Найчастіше застосовується двосхилий конструкція збірного типу. Площа приміщення обмежена тільки довжиною Вашої ділянки. Вартість квадратного метра в основному залежить від висота і кількості колон.

Основні плюси:

 • Повна відмова від пристрою глибоких фундаментів. Значить менше бетонних і земляних робіт;
 • Довгий термін служби, якщо матеріали якісні, то в районі 50-75 років;
 • Готовий зовнішній вигляд, так як стіни не потребують обробці, а колір можна підібрати на етапі проектування;
 • Теплоізоляція такого будівлі відповідає сучасним вимогам енергоефективності.

Огорожею для теплих будинків служать готові сендвіч-панелі або полистовая збірка на місці. При першому варіанті на майданчик доставляються завершення елементи стін. Це тришарова металева панель із шаром утеплювача — мінеральної вати або пінополістиролу.

При другому варіанті — панелі набирають шарами з профнастилу і утеплювача. основою побудови служить легкий каркас з металу. Вид металопрокату для монтажу, залежить від технічного завдання, в котом враховуються: вітрова та снігова навантаження, а також вага обладнання.

Для будмайданчика можна вибрати будь-який рівну ділянку потрібних розмірів. Типу фундаменту залежить характеристик конструкції, рельєфу, побажань клієнта і призначення споруди. При цьому важливо правильно врахувати крок колон і ширину прольоту.

Сфера застосування:

 • Торгові площі;
 • Спортивні споруди;
 • Складські комплекси;
 • Виробничі цехи;
 • Сільське господарство;
 • Агробісзнес;
 • СТО, паркінги, стоянки;
 • Інші.

Монтаж ангарів:

Як показує наш досвід, для облаштування стін теплого ангара, краще використовувати готові панелі. Таким чином терміни робіт значно знижуються, а значить і витрати на їх проведення. Крім того, сендвіч-панелі мають великий список переваг, які були перераховані вище.

Компанія «Ангар-ПРО» готова запропонувати ангар з сендвіч-панелей, як за типовим проектом, так і створити індивідуальний проект для Вас. Ми використовуємо в роботі тільки якісні матеріали для будівництва. Послуги із проектування й монтажу входять у вартість робіт.

Вирішивши співпрацювати з нами, ви закриєте всі питання будівництва. Складські, торговельні та інші приміщення будуть готові за 10-30 днів. Зверніться до менеджера для отримання докладної інформації та прорахунку вартості будівлі. Графік роботи: ПН-ВС з 8 до 22 годин.

Call Now Button