АНГАР ОВОЩЕСХОВИЩЕ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар овочесховище в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує повний цикл робіт по будівництву. Ми швидко зможемо побудувати ангар овочесховище в будь-якому регіоні України. На сайті можна самостійно прорахувати попередній кошторис. Для цього використовуйте онлайн-калькулятор.

Ціна за квадратний метр залежить від безлічі факторів. В першу чергу, це висота, металоємність, вид стін та інші нюанси. Ціна будівлі прописується в договорі після затвердження ТЗ і проекту. Більш детальну інформацію повідомить менеджер компанії.

Сучасні матеріали і походи дозволяють зводити ангари в максимально стислі терміни. При цьому бюджет будівництва може бути дуже невеликий. Виготовлення каркаса засноване на застосуванні сталевих профілів. Головне конструктивна перевага в легкій вазі, що значно зменшує витрати на зведення об’єктів.

Призначення:

 • овочесховища;
 • зерносховища;
 • елеватори;
 • товарні склади;
 • автопарки і гаражі;
 • виробництво;
 • побутові комплекси;
 • офіси та інше.

Особливості ангарів:

Такі приміщення потрібні, щоб овочі збереглися в товарному вигляді. Спеціалізовані овочесховища бувають різних видів і форм. Одні проекти коштують дуже дорого, а інші більш демократичні. Майже всі підприємства хочуть отримати сучасні і недорогі площі. Каркасне будівництво за новими значно зменшує втрати врожаю і його псування. Для цієї будівлі можуть утеплювати проводити в них вентиляцію.

У сільському господарстві дуже популярні прямостінні і арочні ангари. Вартість таких об’єктів кілька разів нижче, ніж аналогів з цегли, блоків або бетону. Купуючи ангар, Ви отримаєте надійне овочесховище на кілька десятків років. Причому не потрібно проводити постійні ремонти, тут немає обробки. Похилий дах дозволяє снігу ковзати вниз, а вітрові навантаження витримуються без проблем.

В ангарах збереження овочів буде вище, ніж в приміщеннях з цегли. В останньому випадку є ризик втрати частини врожаю, а отже великих збитків. Овочесховища на основі каркасного будівництва — це найкраще рішення даної проблеми. Тут втрати можна звести до абсолютного мінімуму. Фото готових каркасних ангарів дивіться в розділі веб-сайту «наші об’єкти».

Основні переваги:

 • Довговічність і недороге обслуговування;
 • Вигідна ціна та короткий строк;
 • Швидкість монтажу і демонтажу будівлі;
 • Якість зберігання овочів;
 • Вільне планування приміщень;
 • Можливе перенесення і розширення.

Ангар овочесховище в Україні:

Основу будівлі складає міцний і надійний каркас з металу. На нього закріплюються елементи обшивки — стіни та покрівлю. У приміщеннях можна підтримувати необхідний мікроклімат. Наявність вентиляції і утеплення забезпечує якісну роботу комплексу круглий рік. Кожен вид овочів вимагає свої умови зберігання його в безпечному приміщенні. Це необхідно не тільки для товарного вигляду, але і для харчової цінності.

Будівля може бути розбитий на секції. Адже технологія зберігання картоплі значно відрізняється від зберігання капусти або моркви. Можуть бути декілька етапів роботи: підсушування, лікування, охолодження і зберігання. Сховище для цибулі повинно мати надійну систему обігріву та вентиляції. Капуста вимагає хорошої циркуляції повітряних потоків через весь ряд овочів. Все це вимагає узгодження ТЗ і проекту для кожного будинку.

Як вже говорилося, вільне планування дозволяє створити відсіки з різними умовами. Це може бути вентиляція, охолодження і підігрів. Вартість площ буде різна, але завжди дуже вигідна для замовника. Безумовно, найкраща інвестиція для бізнесу зі зберігання овочів буде зведення ангарів. У нашій компанії можна вибрати ангар під ваші потреби. Отримати консультацію можна у нашого фахівця в будь-який день.

Call Now Button