АНГАР ПІД АВТОСЕРВІС

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар під автосервіс в Україні«Ангар-ПРО» надає послуги будівництва будівель ангарного типу. Один з полярних напрямків нашої роботи — ангар під автосервіс. Компанія працює по всій території України. Досвідчена бригада монтажників може почати зведення в стислі терміни.

Головний плюс ангарів — це велика універсальність. Одне і те ж будівля може використовуватися під різні види діяльності, включаючи автобізнес. Будівництво проводиться в оперативному режимі і займає в середньому 2-4 тижні.

Ангар каркасного типу має найвищі експлуатаційні характеристики. Середній термін експлуатації без ремонту коло 25-30 років. При необхідності його можна перенести на нове місце за 1-2 тижні або перепрофілювати під інший бізнес.

Переваги:

  • Оперативні терміни монтажу;
  • Низька вартість квадратного мет»Ангар-ПРО» надає послуги будівництва будівель ангарного типу. Одне з полярних напрямків нашої роботи — ангар під автосервіс.ра;
  • Можна нескінченно розширювати будинок;
  • Можливе перенесення або демонтаж;
  • Великий вибір технічних рішень;
  • Гарний зовнішній вигляд;
  • Довгий термін служби.

Комплектуючі для каркаса виробляються в Дніпрі на заводі металоконструкцій. Це гарантує високу якість і надійність будівлі. Доставка в точку будівництва вже входить в ціну, так як послуга надається «під ключ».

Ангари каркасного типу мають невелику вагу конструкції. Тим самим можна значно знизити витрати на доставку матеріалів. До того ж, це спрощує проведення земляних і бетонних робіт. При цьому конструктивне рішення може бути саме різне під завдання клієнта.

Внутрішній простір матиме чіткий план, забезпечуючи ефективне використання його площ. Найчастіше клієнти воліють типові проекти. Однак, можна виконати і індивідуальне рішення, яке буде трохи дорожче. Ангар під автосервіс може бути: Прямостінний; Арочний; Шатровий; Холодний; Утеплений; Теплий.

Етапи зведення:

Затвердження проекту залежить від потреб бізнесу. Йдеться про форму будівлі, вигляді фундаменту, типі обшивці та інших нюансах. Після першої оплати починається закупівля матеріалів. На першому етапі починається влаштування фундаменту і підлоги.

Каркас збирається з металевих частин за допомогою зварювання. У більшості випадків збірка проводиться за місцем. Деякі частини можуть доставлятися в зібраному вигляді, якщо потрібна максимальна швидкість. Монтажні роботи проходять з використанням кранів.

Всі проекти з металевих конструкцій створюються на основі потреб замовника. Укладення договору — обов’язкова частина співробітництва. Побудувати ангар для автосервісу, гаража, СТО можна в будь-якій точці нашої країни.

Термін будівельних робіт зазвичай не перевищує одного місяця. Дуже великі об’єкти можуть зайняти більше часу. Технічне обслуговування проводиться раз в декілька років. Інструкція по експлуатації будівель входить в проект.

Call Now Button