АНГАР ПІД КЛЮЧ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар під ключ - Україна від Ангар-ПРОПропонуємо послугу — ангар під ключ — Україна. Будівельна фірма Ангар-ПРО спеціалізується на каркасних будівлях. Ми виконаємо повний комплекс робіт: проектування, виготовлення, монтаж, обшивка, земляні та бетонні роботи. Логістику забезпечить власний транспорт.

Каркасні споруди в останні роки переживають пік популярності. Це найкраща інвестиція для бізнесу. головні переваги: ​​низька ціна квадратного метра, швидка окупність, мінімальні терміни будівництво, можливий перенос, не потрібні дозволи та багато інших.

Компанія працює по всій Україні від Ужгорода до Харкова. Грамотна логістика дозволяє доставити матеріали в будь-яку точку країни. При цьому ціни на будівництва приблизно рівні в будь-якому регіоні. Ми пропонуємо кожному клієнту оптимальний варіант технічного рішення. Ми надамо Вам послуги з ремонту, утеплення, перноса, подовженню і інші.

Де застосовуються ангари:

 • Сільське господарство — сховища, автобази, птахоферми;
 • Промисловість — цеху, технічні будівлі, адміністративні комплекси;
 • Автобізнес — СТО, паркінги, стоянки, автосервіси;
 • Торгівля — склади, магазини, павільйони;
 • Соціальна сфера — громадське харчування, спорт, побутові комплекси.

Ми пропонуємо чотири основні моделі aнгaра — прямостінний, шатровий, арочний і полігональний. Загальна кількість технічних рішень — більше 70-ти одиниць. Каркасна конструкція відрізняється капітальних будівель меншою масою, а значить витратами на зведення. Каркас бистрoвoзвoдімого приміщення проводиться на заводі, з повним контролем якості. Клієнт може замовити монтаж під ключ або частина робіт.

Металеву конструкцію встановлюють на полегшені фундаменти — точкові або стрічкові. Підйом деталей проводиться або вручну, або за допомогою крана. Універсальна збірка дуже проста, тому будь-яка бригада монтажників може її швидко зробити. Однак, ми радимо доручати це завдання фахівцям, які швидко і якісно зберуть каркас. Обшивка може бути з профлиста або сендвіч-панелей.

Будинки цього типу, без проблем, можна будувати в будь-який сезон року. Монтаж на болтах і зварюванні зменшує час будівельних робіт до 2-4 тижнів. Всього за місяць будь-який бізнес може розмістити сховище, виробництво або склад. Тим самим терміни окупності ангарів можна назвати найшвидшими. Швидкий і ефективний результат при мінімальних витратах — ось у чому секрет успіху каркасного будівництва.

Наші переваги:

 • Заводська гарантія на каркас;
 • Високоточне виробництво;
 • Вигідні ціни за метр;
 • Якісна та міцна сталь;
 • Проста і універсальна конструкція;
 • Можливо подовження будівлі;
 • Мінімальні витрати по обслуговуванню;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ангар під ключ — Україна. Компанія Ангар-ПРО:

В основі конструкції лежить так званий «модульний принцип». Спочатку клієнт вибирає основні характеристики будівлі. Ці дані є в онлайн-заявці на головній сторінці нашого сайту. Ангар збирається з металевих виробів — двутавров, куточків, швелерів, труб та інших. Все це з’єднуються зварюванням або болтами. Всі роботи виконуються чітко за проектом і кресленням. Бригади компактні від 5 до 15 осіб, в залежності про складність і величини об’єкта.

Радимо не економити на якості матеріалів. Так як від нього залежить термін служби і витрати на ремонти. Кожна будівля розробляється, згідно високих стандартів якості. Мета компанії — повністю підлаштуватися під завдання клієнта і цільове призначення будівлі. За це відповідає проектний менеджер, який забезпечить підтримку 24/7. На етапі узгодження проекту також закріплюється технічний фахівець, який може виїхати на місце будівництва.

Ми пропонуємо міцні та довговічні споруди, які прослужать мінімум 20-25 років. Вони витримають будь-які погодні умови і навантаження. Клієнт отримає вигідну і корисну площу за мінімальні інвестиції. При бажанні можна швидко змінити призначення ангара або продати його. Перенесення, демонтаж або подовження — це дуже просте завдання для такої конструкції. Більш детальну інформацію надасть наш менеджер по телефону або вайберу.

Call Now Button