АНГАР ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар під замовлення в УкраїніБудівельна фірма «Ангар-ПРО» пропонує клієнтам ангар під замовлення в Україні. Ми допоможемо Вам отримати нові площі для бізнесу — швидко і вигідно. Об’єкт середнього і невеликого розміру вводиться в дію за 10-30 днів. Детальніше можна сказати, маючи технічне завдання.

Спочатку затверджується проект — типовий або індивідуальний. Будинки складається з фундаменту, металевого каркаса і обшивки. Бригада робітників може приїхати і почати зведення в найстисліші терміни. Більшу частину робіт складає болтове з’єднання та зварювання, тому сезон не має значення.

Сховище, склад, стоянка, цех, павільйон або птахофабрика — це лише невеликий список завдань для ангарів. Прості, довговічні і міцні будівлі, придатні для багаторазового демонтажу / перенесення на нове місце. Внутрішні площі використовуються максимально ефективно, так як планування вільна.

Головні плюси:

 • Мінімальний час монтажу;
 • Універсальне призначення;
 • Довгий термін служби;
 • Не потрібен дозвіл;
 • Простий перенесення об’єкта;
 • Будь-яке планування;
 • Недороге обслуговування;
 • Гарний зовнішній вид;
 • Чи не потрібна обробка.

Види будинків і матеріали:

Каркасні будівлі можна розділяти з різних видів, виходячи з типу покрівлі, утеплення, виду обшивки та інших. Одним з основних факторів, що визначає вид ангара, вважається — вид і форма каркаса. У всіх є свої плюси і недоліки. Наприклад, полігональний варіант показав ефективність при будівництві споруд з великими прольотами.

Прямостінні форма дуже універсальна і має низьку ціну, завдяки типовим проектом. Шатрова має максимально корисну площу. Арочна дозволяє зводити стійкі будівлі великих розмірів. Однак, саме будівництво і виробництво значно складніше.

Також, ангари можна розділити по типу покрівлі. На сьогодні найпопулярніший варіант — двосхилий дах. Коник зменшує поява криги і сніжної маси на даху. Альтернативні варіанти — ангар з плоскою (односкатной) і арочна форма покрівлі.

Виробництво каркаса виконується на базі металевих конструкцій. Його деталі — швелера, двотавр, куточки і інші. Тип обшивки залежить від технічного рішення і потреб замовника. Для «холодних» приміщень використовується металопрофіль (лист стали 0.5-1.2 мм.). Теплий варіант, звичайно з сендвіч-панелей.

Призначення:

 • Зерносховища і тваринництво;
 • Комерційна нерухомість;
 • Логістика і транспорт;
 • Промисловість;
 • Побутова та соціальна сфера;
 • Спорт і фізкультура;
 • Інші варіанти.

Ангар під замовлення в Україні:

При зведенні будинків використовується обшивка з профлиста різної товщини або сендвіч-панелей. У першому випадку може бути холодний або утеплений варіант. Профлист утеплюється спеціальними матеріалами: базальтової мінватою; пінополістиролом і поліуретаном. Сендвіч-панелі можна розділити на готові або вироби, що збираються на місці. Вибір внутрішнього утеплювача панелі залежить від перепаду температур. Достатня товщина для українських умов в межах 250-350 мм.

Важливою складовою при будівництві ангара, є вибір фундаменту. Фахівці відразу визначають несучу здатність грунту. Найчастіше, проводиться монтаж каркаса на стрічкові (під всю стіну) або стовпчасті фундаменти (під кожну колону). Покрівля проводиться з того ж матеріалу, що і стіну, але можливі варіанти. Наприклад стіни з сендвіч-панелей, а покрівля з профнастилу.

Ангар-ПРО виконає для Вас будівництво під ключ в будь-якій точці України. Менеджер допоможе з консультацією, підрахує попередній кошторис, підкаже матеріали і підготує технічне рішення. Після чого відбувається виїзд фахівця на місце робіт, для затвердження проекту і укладення договору. Отримати повну інформацію можна за нашими контактними телефонами. Графік роботи: щодня з 8-00 до 22-00.

Ми, є одним з лідерів ринку ангарів під замовлення в Україні. Офіс компанії знаходиться в місті Дніпро, як і виробничі потужності. В основному, ми пропонуємо демократичні типові об’єкти від 1300 гривень за квадратний метр площі. Також ми готові виконати демонтаж, перенесення, утеплення, ремонтні та покрівельні роботи.

Call Now Button