АНГАР ПІД ЗЕРНО

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар під зерно в УкраїніБудівельна фірма «Angar-PRO» пропонує ангар під зерно в Україні. Зерносховище або елеватор можна звести з найстисліші терміни (2-4 тижні). Більш точну інформацію можна отримати під час консультації у менеджера.

Ангари, є найкращою інвестицією на сьогодні. Великого поширення каркасного будівництва пояснюється його дешевизною, надійністю, швидкою окупність і довгим сміттям експлуатації. При необхідності будівлю можна демонтувати і перенести.

Великий досвід дозволяє нам запропонувати різні типові проекти під будь-які цілі. А що важливіше, і під різні фінансові можливості. В основному, наші замовники — дрібні і середні елеватори і фермерські господарства, але є рішення і для агрохолдингів. Чи не спеціалізовані компанії майже не стикаються з такими завданнями. Ми ж, працюємо виключно в сфері виробництва і монтажу ангарів. Ангар-ПРО будує зерносховища, ангари під зерно, склади та інші приміщення вже понад п’ять років.

Переваги:

  • Візуальний контроль якості і робіт з переміщення зернових;
  • Малі енерговитрати по ліквідації точок зігрівання, на відміну від силосів, де потрібна повна розвантаження;
  • Зменшення загрози травмування зернових (в першу чергу кукурудзи), так як тут мала висота падіння зерен;
  • Вільне планування дозволяє зберігати в різних відсіках різні види сировини;
  • Утеплені варіанти дозволяють круглий рік мати комфортну температуру в приміщенні
  • У приміщенні є природний повітрообмін.

Кожен фермер і велике підприємство зберігає зернові культури по-своєму. Тут важливі і фінансових можливостей, і особливості виробництва. Можна розділити зерносховища на три основних типи: кам’яні / цегляні склади; елеватори різного віку; підлогові ангари-зерносховища з металевим каркасом. Багато малі та середні господарства, які мають струму на 100-300 тонн. Інші ж, взагалі тримають зерно в транспорті або мішках, що дуже небезпечно.

Наявність старих капітальних споруд з одного боку вигідно. Однак якщо Ви працюєте на перспективу і готові до інвестицій в бізнес, то краще побудувати нове сховище з металоконструкцій. Легка і дуже міцна конструкція монтується на стрічковому або стовпчастих фундаменті за 2-4 тижні. При цьому такий будинок не вимагає оздоблювальних робіт і прослужить десятки років без капремонту. До того ж такий будинок можна швидко розібрати і перенести на нову ділянку.

Компанія «Ангар-ПРО» надає повний цикл робіт від проекту до інженерних мереж. Свій автопарк дозволяє швидко доставити конструкції в будь-яку точку України. Наші будівлі і споруди актуальні для дрібні і середніх господарств, а також для різних агропідприємств. Багато агрохолдинги теж вважають за краще замовляти будівельні роботи у сторонніх підрядників.

Плюси будівництва:

  • Швидкість. Земляні, бетонні і монтажні роботи займають мінімум часу;
  • Вигода. Співвідношення витрат, термінів окупності та надійності не має собі рівних;
  • Універсальність. Будівля підходить під будь-які цілі — склад, сховище, виробництво, автопарк;
  • Довговічність. За мінімальні інвестиції Ви отримати 20-30 років роботи.

Ангар під зерно в Україні:

У сільському господарстві, найчастіше, зводять ангари довгою 40-60 м. І шириною 12-20 м. Підлогове розміщення дозволяє зберігати зернові культури насипом на підлозі або в тарі. Якщо шар невеликий, то велика площа зерна контактує з повітрям, а значить вивітрюється волога і тепло. Таким чином, можна зберігати деякий час навіть вологу продукцію деякий час, але шаром не більше одного метра. В мішках можна зберігати борошно, крупу, корми та іншу готову продукцію.

Зерносховища під замовлення користується все більшим попитом з економічних причин. Досвідчені аграрії вважають за краще дочекатися вигідніших цін, в очікуванні яких потрібно десь зберігає свою продукцію. З елеваторами працювати не завжди вигідно і зручно. Важливо враховувати всі ці моменти при будівництві. Наприклад, потрібно врахувати, як зерно вплине на підлогу і стіни ангара — його довговічність. Для цього інженер повинен правильно і точно розрахувати навантаження.

Під час експлуатації, теж повинен вестися ваговий контроль. Будівля буде утримувати тиск на підлогу і стіни, тільки якщо воно знаходиться в розумних межах. Навантаження передається через каркас на фундамент. Ось чому так важливо знайти надійного і досвідченого підрядника. За роки роботи ми вивчили багато тонкощів, які допомагають поліпшити ангар для конкретного завдання. Це збільшує його ефективність і скорочує витрати на зведення.

Втім, у кожного замовника своє бачення майбутнього об’єкта, ми тільки можемо вказати на помилки і заощадити Ваші ресурси. Консультація менеджера або технічного фахівця абсолютно безкоштовна. Зв’яжіться з нами одним із способів і надамо попередній кошторис і умови. Також можемо запропонувати інші опції: розбирання, перенесення, заміна покрівлі, утеплення, ремонтні роботи та багато іншого.

Call Now Button