АНГАР ПІД СКЛАД

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар-склад в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує замовникам ангар — склад, торгівля, виробництво, СТО. Найпопулярніший вид таких будівель — це прямостінний ангар, де можна використовувати весь обсяг будівлі.

Основу складає металевий каркас і куточків, ферм і труб. Зовні будівля обшивається профнастилом або сендвіч-панелями. Тим самим в приміщення буде надійний захист від дощу, снігу, вітру, пилу і температурних перепадів.

Перш за все, замовнику потрібно визначитися з варіантом обшивки — профлист і сендвіч. У першому випадку може бути холодне або утеплене будівлю. Якщо Вам не потрібні спеціальні умови по температурі зберігання, то найпростіший і дешевий буде звичайний профлист.

Варіант з сендвіч-панелей теж полярен в сфері складської нерухомості. Мало того, що він утеплений, але ще дозволить повністю використовувати простір усередині. У цьому випадку застосовується двосхилий збірна конструкція. Площа і висота будівлі обмежена тільки величиною земельної ділянки.

Плюси:

 • Не потрібні глибокі і масивні фундаменти;
 • Мала кількість земляних і бетонних робіт;
 • Тривалий термін експлуатації будівель до 50 років;
 • Найнижчий рівень цін за квадратний метр площі складу;
 • Великий вибір технічних рішень;
 • Гарний зовнішній вигляд;
 • Мінімальні терміни монтажних робіт.

Міжкімнатних перегородок. Цей тип швидкомонтованих складів володіє напівкруглою формою. Конструкція каркаса має вигляд дуги, і прикріплюються до фундаменту. Довжина будівлі не обмежена, ширина прольотів до 30 метрів, а висота 3-10 метрів. Кратність кроку колон може бути різна, залежно від проекту.

Прямостінні. Найпопулярніший варіант, який не має обмежень по довжині і висоті. Фундаменти в основному точені під кожну колону. Головне достоїнство в тому, що можна зберігати продукцію від полку до стелі. Корисний об’єм будівлі практично не відрізняється від повного.

Шатровий. Простора споруда досить популярно в сільському господарстві. Найчастіше його замовляють під різні сховища і склади техніки. У поперечному перерізі — це п’ятикутник: двосхилий дах і стіни під нахилом від верху до статі.

Полігональний. Самі рідкісний варіант серед наших замовників. Конструкція дуже жорстка, що дозволяє отримати будівлю великої площі. У перетині — це виглядає, як половина еліпса, а всередині вставлені ферми і балки.

Застосування:

 • Торгові склади;
 • Логістичні комплекси;
 • Зерносховища та овочесховища;
 • Склад техніки, паркінг, стоянка;
 • Виробничі склади;
 • Інше.

Ангар-склад в Україні:

Монтаж каркасних будівель з легких металевих конструкцій засноване на єдиній технології. Тому всі вони мають загальні гідності. Ціна такого складського приміщення в середньому економить до 50-70% в порівнянні з капітальними варіантами з цегли або піноблоку.

У більшості ангарів застосовується легкий фундамент дрібного заглиблення. Це можливо, так як усадка практично відсутня. Зведення каркаса стандартне, швидке і просте. На нього не потрібно витрачати великий термін часу. Типовий склад невеликій площі збирається за 10-20 днів.

Каркасне будівництво має на увазі довговічність і зносостійкість. Міцні сталеві конструкції ще покриваються оцінковочним шаром. Таким чином термін служби каркаса може досягати сотні років. Термін служби стін і покрівлі, звичайно менше, але можлива їх повна заміна.

Універсальність — це ще одна з переваг. Мова не тільки про використання в різних сферах діяльності. Також важливий, простий демонтаж і перенесення в будь-яку точку країни. Монтажні роботи можна проводити круглий рік, які б погодні умови не були на подвір’ї.

Call Now Button