ВАРТІСТЬ АНГАРА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар - вартість в УкраїніФірма «Ангар-ПРО» пропонує швидкобудуюємі будівлі по всій Україні. На сайті можна дізнатися всю інформацію: ангар — вартість, терміни, порядок оплати, проект та інше. Найдешевші об’єкти стартують за цінами від 1250-1300 гривень за квадратний метр.

Вибір проекту залежить від технічного завдання замовника. Можна виділити три основні частини будівлі: фундамент, каркас і обшивка. У кожної з них може бути кілька варіантів технічних рішень. Їх вибір так чи інакше впливає на вартість.

Ми багато років займаємося цим видом будівництва. По всій Україні вже більше 150 готових об’єктів. В даний час відбувається різке зростання на ринку швидкомонтованих конструкцій. Безумовно, ангар можна віднести до самих передових технологій будівництва. Він більш вигідний, довговічний і міцний, ніж більшість інших будівель.

Призначення:

 • Сільське господарство;
 • Торгівля та промисловість;
 • Спортивна інфраструктура;
 • Соціально-побутові об’єкти;
 • Логістика і транспорт;
 • Автобізнес, авіація і порти.

Металлокаркас можна назвати одним з головних плюсів ангарів. Він міцний, довговічний і легкий, що важливо для логістики. Ангар найдешевший в плані витрат на зведення. Це обумовлено малою вагою і простотою конструкції, а також корисними властивостями матеріалів. Наприклад, відсутність оздоблювальних робіт значно заощадить витрати на обслуговування будівлі.

З огляду на різницю в ціні з капітальним будівництвом, для багатьох бізнесів немає інших альтернатив. І хоч прямостінні і арочні ангари вимагають каркаса, їх вартість все-одно в рази нижче. До того ж, можна додатково заощадити на обшивці, обравши не сендвіч-панелі, а профнастил. Для каркасних об’єктів, як правило, не потрібно закладка потужних фундаментів, в тільки «склянок» під кожну колону.

Це дозволяє значно зменшити обсяги земляних та бетонних робіт. Сам монтаж каркаса займає дуже невеликий час. Зазвичай він відбувається за місцем, але частина конструкцій може бути зібрана на виробництві. Тут велику роль відіграє розташування об’єкта, щодо великих міст України. У будь-якому випадку, ми зможемо підібрати найоптимальніший варіант для Вас і вашого бізнесу.

Вартість залежить від:

 • Площі і висоти. В облік береться не тільки загальна площа, але і сума площ стін і покрівлі.
 • Форми металоконструкції. Чим складніше форма ангара, тим дорожче його вартість. Будівництво будівлі прямокутної форми найвигідніше.
 • Виду обшивки. Збірка утепленого ангара буде коштувати дорожче, ніж монтаж не утепленого.
 • Вага металоконструкцій. Купити швидкобудуюємі будівлі недорого можна за рахунок легкості. Йде менша витрата матеріалу і зокрема металу.
 • Обсягу земляних робіт. Якщо на ділянці, де буде стояти будова, не потрібно закладати фундамент, то ангар ціна буде значно менше.
 • Виду фундаменту і підлоги. У більшості випадків використовується стовпчастий варіант під кожну колону. Заливка підлог може бути бетонна до 10 см.

Ангар — вартість, терміни, оплата:

Найпопулярнішим видом, є прямостінні і арочні ангари. Самі проекти, зазвичай, типові, але зведення залежить від безлічі факторів, які узгоджуються індивідуально з замовником. Тільки після узгодження всіх побажань можна назвати остаточну ціну / кошторис об’єкту.

Будівництво можна розділити на: проектування, виробництво металоконструкцій, влаштування фундаменту, монтаж каркаса і обшивка. далі йдуть допоміжні роботи: установка дверей, вікон, воріт; монтаж інженерних мереж і планування приміщень.

Ангар-ПРО виконує повний комплекс робіт. Наш досвід і навички дозволяють реалізувати найскладнішу задачу. Детальніше отримати інформацію можна за контактним телефоном нашого менеджера. Телефонуйте або пишіть в будь-який день з 8 до 22 годин.

При бажанні можна відвідати офіс компанії, який знаходиться в Дніпрі. Що стосується цінової політики, то вона дуже демократична. Так, типовий об’єкт з металопрофілю має тариф від 1300 гривень за метр квадратний. додатково можемо запропонувати інші послуги: демонтаж, покрівлю, утеплення, ремонт та інші роботи.

Call Now Button