ВИГОТОВЛЕННЯ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар - виготовлення та монтажКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує ангар — виготовлення і монтаж в Україні. Ми готові виконати повний комплекс робіт — креслення, проект, виробництво, доставка та монтаж. Основний напрямок роботи — каркасні ангари з металоконструкцій.

Будівництво каркасних споруд займає мінімум часу. Воно підходить для всіх сфер діяльності, включаючи виробництво, торгівлю і сільське господарство. Об’єкт може бути виконаний в типовій формі або з розробкою індивідуального рішення.

Наші клієнти — це підприємства малого і середнього бізнесу. Регіон не має значення — СМТ, село або велике місто. Так як не всі компанії мають великі можливості інвестицій, ми пропонуємо найдорожчі і ефективні варіанти будівництва. Середній об’єкт має ціну до 1 млн. Грн., Що набагато нижче, ніж в аналогічному капітальній будівлі. Не кажучи вже про терміни робіт, які в кілька разів швидше.

Наші переваги:

 • Мінімальний термін робіт;
 • Виробничі потужності;
 • Є власна доставка;
 • Поетапна оплата;
 • Дотримання технічного завдання;
 • Повний цикл робіт.

Ангари — це конструкція, яка включає металевий каркас і огороджувальні конструкції. Стіни можуть бути з тонкого профнастилу або сендвіч-панелей з утеплювачем. Вибір залежить від потреб клієнта і його фінансових ресурсів. Покрівлю та стіни ангарів монтують за допомогою болтів або зварювання. Основу будівлі зіставляють міцні профілю і кріпильні елементи. Таким чином будівництво можливо цілий рік в будь-яку погоду.

Каркасний будинок значно економить ресурси замовників. Крім того. можна ще здешевити будівельні роботи. Ми готові створити приміщення по Вашій самої сміливої ​​задумом. Будівництво нового об’єкту стартує з затвердження технічного будівлі і розробки проекту. Потім підписується договір і слід перша частина оплати. Після чого починається виробництво деталей каркаса і їх доставка на місце збірки.

Вибір майданчика і заливка фундаментів — це важливий етап без якого монтаж неможливий. Збірка конструкцій може проводитися вручну або за допомогою підйомних механізмів — кран, лебідка і інші. Будівництво закінчується монтажем покриття і стінових конструкцій. При необхідності проводиться розводка інженерних мереж та інших комунікацій. Кількість вікон, дверей і воріт узгоджується з замовником.

Плюси конструкції:

 • Використання повного обсягу приміщення;
 • Вільне планування площ;
 • Практично нульові витрати на обслуговування;
 • Комфортні умови в приміщенні;
 • Довгий термін служби;
 • Перенесення будівель і розширення;
 • Естетичний вигляд.

Ангар — виготовлення і монтаж. Компанія Ангар-ПРО:

Наші потужності дозволять виготовити ангар будь-якої форми і розміру. Досвідчені фахівці компанії виконають креслення, строго по якому будуть проведені профілю. Можливо виробництво окремих елементів конструкції під час модернізації та ремонту. Також можливе перепланування готових приміщень під нові завдання або розширення потужностей. В цілому наш асортимент послуг дуже широкий і різноманітний.

Для кожного замовника підбирається індивідуальний варіант — новий або типовий. Компанія Ангар-ПРО має масу власних напрацювань і успішних проектів. В комплекс робіт входить повний цикл виготовлення і монтажу на ділянці. Наші об’єкти розташовані по всій території України від Закарпаття до Луганщини. Ви можете відвідати один з них і переконатися у високій якості будівель.

В Україні стає популярним так зване «легке будівництво». Наймасовішим по праву можна назвати — швидкобудуюємі ангари. Вони виготовляються з металевих профілів різної форми — труби, двутаври, швелери, куточки і інших. Головне переваг в малій вазі конструктивної частини. Відповідно витрати на доставку мінімальні, і не потрібна важка техніка для проведення монтажних робіт.

Приміщення не мають потреби в мокрих роботах і інший обробці. Легкі конструкції коштують у кілька разів дешевше, ніж аналогічні будівлі з цегли або газоблоку. Це далеко не повний список переваг каркасних споруд. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном або відвідавши наш офіс в місті Дніпро. Ангар виготовлення можна замовити в будь-який день і час.

Call Now Button