АНГАР З МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар з металоконструкцій в УкраїніФірма «Ангар-ПРО» готова побудувати в найкоротші терміни ангар з металоконструкцій. Компанія готова приступити до будівництва в будь-якому регіоні України. Досвідчені і надійні бригади монтажників мають досвід робіт на більш ніж 200 об’єктах.

Головна перевага ангарів з металоконструкцій — це універсальність їх використання. Будівництво такого об’єкта вимагає ретельності від конструктивного рішення до зовнішньої обробки. Така робота під силу тільки досвідченим професіоналам.

Наша компанія приділяє величезну увагу високій якості, надійності, міцності і швидкості монтажу. Каркасний ангар, створений фахівцями Ангар-ПРО, має високі експлуатаційні і теплоізоляційні параметри. Його можна використовувати практично для будь-яких цілей, як в сільській місцевості, так і в міських умовах. Чим би ви не займалися — торгівлею, виробництвом або фермерством — це найкраще рішення.

Переваги:

 • Стислі терміни монтажу будівель;
 • Термін служби більше 30 років;
 • Найнижчі витрати на будівництво;
 • Конструкція дозволяє розширювати будинок;
 • Мінімальні терміни перенесення / демонтажу;
 • Не потрібно отримати дозволи;
 • Естетичний вигляд.

Всі комплектуючі виготовляють на заводі наших партнерів в місті Дніпро. Тому можна не переживати за якість і надійність матеріалів. Потім вони доставляються великовантажним транспортом в точку будівництва. Послуга доставки входить в поняття «під ключ».

Металевий тип ангарів має оптимальну вагу конструкції. Це дозволить значно знизити витрати на доставку. А ще зменшить обсяг земляних і бетонних робіт. Як вже говорилося, функціональне призначення об’єктів може бути саме різне. Детальніше можна отримати консультацію у нашого інженера.

Внутрішній простір ангара з металоконструкцій має точний план, що дозволяє використовувати всю його площу ефективно. Ми пропонуємо і індивідуальні, і готові типовий проекти ангарів. Головне, правильний розподіл навантажень і способів кріплення, що впливає на термін служби будови і його надійність.

Всі проекти з металевих конструкцій створюються на основі потреб замовника. Для цього на місце будівництва виїжджає наш фахівець. Там узгоджуються всі нюанси і умови співпраці, а потім підписується договір. Побудувати ангар з металоконструкцій в Україні з нами дуже просто і вигідно.

Призначення будівель:

 • Склад;
 • Виробництво;
 • Сховище;
 • Гараж;
 • Спорт;
 • СТО;
 • Соціальний об’єкт.

Ангар з металоконструкцій. Етапи будівництва:

Починається все з затвердження проекту, який створюється за технічним завданням клієнта. Після узгодження всіх деталей йде закупівля матеріалів. Потім слід перший етап — влаштування фундаментів під колони. Терміни робіт залежачи від наявності бетону, опалубки, кількості робочих і інших нюансів.

Потім збирається каркас, тобто ґратчаста конструкція з металевих частин. У більшості випадків він монтується прямо за місцем. Однак є варіанти і з попередньої складанням для прискорення процесу будівництва. Монтаж проводиться за допомогою крана і зварювальних робіт.

Якщо необхідно утеплення, то його проводять з внутрішньої сторони. Шар матеріалу закріплює до каркасу або укладають між двома листами профнастилу. Якщо обшивка з сендвіч-панелей, то вона за визначенням утеплена. Який варіант обрати залежить потреб клієнта і його бажання.

Терміни будівництва зазвичай не перевищують 10-30 днів. Можуть бути більші за площею проекти, які займуть до 2-3 місяців. Термін служби середнього будівлі більше 30 років без капітального ремонту. Технічне обслуговування — фарбування, заміна утеплювача і інші — раз на кілька років.

Call Now Button