АНГАР З МЕТАЛОПРОФІЛЮ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар з металопрофілю в УкраїніПропонуємо замовникам ангар з металопрофілю в Україні. На сайті «Ангар-ПРО» можна дізнатися детальну інформацію про ціни, строки та умови нашої компанії. Попередній кошторис проекту робиться безкоштовно. Виїзд інженера і укладення договору протягом 5-10 днів.

Каркас складається з швелерів, куточків, труб, двотаврів і інших частин. З зовнішньо боку він обшивається профнастилом або сендвіч-панелями. Така конструкція дуже легка в порівнянні з капітальними будівлями. Переваги: ​​ціна, довговічність, терміни монтажу і швидка окупність.

Спорудження каркасного типу добре захищені від негативного впливу ґрунтових і стічних вод. Стіни витримують вітрове навантаження будь-якої сили. Двосхилий дах зручна для правильного розподілу навантаження льоду і снігу. Оцинковане покриття зменшує вплив корозії та інших зовнішніх впливів.

Переваги:

 • Вигідна ціна квадратний метр площі;
 • Швидке виробництво і монтаж;
 • Універсальність і довговічність;
 • Чи не потрібна документація для початку робіт;
 • Можливо подовження, демонтаж або перенесення.

Кожен бізнес хоче отримати власні приміщення для розвитку і розширення. Це необхідно для ефективної діяльності в будь-якій сфері економіки. Наприклад, для зберігання зерна, торгівлі, виробництва, парковок та іншого бізнесу. Частково, такі завдання можна тимчасово вирішити за допомогою оренди, але завжди є ризик збільшення орендної плати. Крім того, складно організувати подальший розвиток.

Ми пропонуємо виготовлення та будівництво ангарів з металоконструкцій. Такі приміщення — найкраща інвестиція для малих і середніх компаній. Після отримання заявки опрацьовуються варіанти об’єкта, згідно потреб замовника. Проект і технічне рішення узгоджується після експертної оцінки ділянки. Наш інженер готовий виїхати на місце в будь-який час. Під час виробництва і монтажу гарантується дотримання технологічних норм і правил.

Типові склади і ангари мають вигідну ціну, і вводяться в експлуатацію в найкоротші терміни. Сучасні технології і новітні покриття убезпечать металевий каркас від корозії. Виробництво конструкцій проходить на нашому майданчику. Надійна команда монтажників працює швидко і грамотно, точно відповідно до проекту. Результат будівництва порадує кожного замовника.

Каркасні будинки дуже універсальні, так як мають вільне планування. Їх можна подовжити, перенести або демонтувати. За це причин швидке за будівництво користується величезною популярністю в останні роки. Технологія зменшує витрати замовника до 3-4 разів у порівнянні з капітальним будинком. Витрати на логістику теж дуже низькі, завдяки легкості конструкцій.

Сфера застосування:

 • Логістичні центри;
 • Транспортні вузли;
 • Сховища і склади;
 • Тваринництво;
 • Виробнича галузь;
 • Автобази і паркінги;
 • Торгова та інша нерухомість;
 • Соціальна сфера;
 • Спорт і фізкультура.

Ангар з металопрофілю — проект, умови, терміни:

Проект повинен враховувати призначення будівлі, технічне завдання і кліматичний фактор. Найвигідніше застосовувати стандартні проекти, які вимагають мінімум часу і грошових витрат. Після затвердження і оплати матеріалів починається виробництво металевого каркаса. Свої потужності дозволяють нам бути незалежними від підрядників, а також знизити витрати на виготовлення.

Підготовка монтажного майданчика вимагає проведення земляних робіт. Потім бетонуються фундаменти, зазвичай малопотужні. Потім фахівці починають монтаж каркаса і огороджувальних конструкцій. Важливо, щоб кожен етап відповідав стандартам якості. Саме це ми гарантуємо всім клієнтам компанії. Будівництво займе дуже недовгий термін, в середньому 2-4 тижні.

В Україні працює кілька сотень підрядників. Однак, чимало з них — це абсолютні новачки. Тут немає нічого дивного, адже ранок переживає справжній бум. У рік зводяться тисячі нових об’єктів. Фірма «Ангар-ПРО» — один з лідерів ринку Центральної та Східної України. Наші об’єкти розташовані в багатьох населених пунктах, як мегаполісах, так і невеликих селах.

Отримати приміщення швидко і за демократичною ціною. Саме таке завдання ставлять наші замовники. Тільки ангар з металопрофілю може на 100% виконати ці умови. Вони мають доступну ціну, швидко монтуються, не потребують дозволів, довговічні і надійні. Звертайтеся для консультації і прорахунку кошторису в будь-який день. Консультація фахівців безкоштовна.

Call Now Button