ЦІНА АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ангар з сендвіч-панелей - ціна в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» вже багато років займається будівництвом швидкомонтованих будівель. Ми маємо достатній досвід і знання для робіт будь-якої складності. На сайті можна дізнатися все про ангар з сендвіч-панелей — ціна, терміни, умови, гарантії, відгуки, фото минулих об’єктів. Є форма онлайн-розрахунку на головній сторінці сайта.

Тариф складає від 1750 гривень за квадратний метр. Основа будівлі — легкий металевий каркас. Фундамент може бути точковий під кожну колону або стрічковий під стіну. Середній час усіх робіт не перевищує 2-4 тижні, крім великих об’єктів. Дозвільна документація не потрібна.

«Ангар-Про» багато років надає послуги з виготовлення / зведенню ангарів. За цей час ми накопичили великий досвід в цій сфері. Фахівці компанії точно знають потреби клієнтів і як їх задовольнити. Ми працюємо по всій території України від Львова до Маріуполя.

Плюси:

 • Швидкість зведення. Каркасний ангар середніх розмірів збирається до 30 днів, з огляду на площу і особливості проекту;
 • Проста збірка. Максимально проста і універсальна збірка таких будівель;
 • Ефективність. Матеріали легко справляються з навантаженнями, маючи високу міцність. Витрати на обслуговування невеликі;
 • Строк служби. Без капітального ремонту будівля може служити до 25 років. Не страшні корозія, опади і перепади погоди;
 • Універсальність. Підходить під будь-який вид бізнесу. При цьому легко змінить напрямок діяльності;
 • Великий вибір проектів. Є типові варіанти, а є індивідуальні.

Ангари з сендвіч-панелей в останні роки користуються підвищеним попитом у нашій країні. Каркасні будівлі роблять можливим швидке і доступне будівництво. Замовник отримує надійний і довговічний об’єкт по самій вигідною ціною. Такі будівлі підходячи для складських приміщень, зерносховищ, павільйонів, спортивних майданчиків, автопарків та інших цілей.

Ще одна перевага — ангар можна не тільки використовувати під будь-який бізнес, а й швидко зробити перепланування. Ціни на зведення таких об’єктів рази нижче, ніж капітальне будівництво. І мова не тільки про будівництво, а й мінімальних витратах на обслуговування. Адже у таких будівель немає внутрішньої і зовнішньої обробки, яку потрібно постійно оновлювати.

Призначення:

 • Сільське господарство;
 • Торгівля і логістика;
 • Промисловість;
 • Соціально-побутова сфера;
 • Спортивні об’єкти;
 • Інше призначення.

Ангар з сендвіч-панелей — ціна, терміни, умови:

Невелика вага конструкцій дозволяє знизити логістичні витрати на доставку. Навіть для великого об’єкта не буде потрібно багато техніки і людей. Звичайна бригада, яка буде потрібна для великого будинку — 10-15 чоловік, а якщо ангар невеликий, то і менше.

Монтаж ангара економічніший, ніж інші будівлі. Не кажучи вже про терміни будівництва, які в кілька разів швидше. Досвід показує, що ангар обійдеться замовнику на 40-70% дешевше, ніж аналогічне капітальну будівлю. І це не як не впливає на якість будівництва і її надійність.

Каркасне будівництво дозволяють економити на всіх етапах, включаючи і доставку матеріалів. При цьому, самі будівельні матеріали коштують дешевше, ніж цегла, шлакоблок і бетон. Все це робить каркасне будівництво найкращою інвестицією.

Call Now Button