ЗБІРНИЙ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар збірний ціна в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» багато років працює в сфері некапітального будівництва. Ми пропонуємо ангар збірний ціна від 1300 гривень за квадратний метр. Ця каркасна будівля відрізняється такими перевагами — низька собівартість, швидкий монтаж, довговічність, міцність та іншими.

Основу збірного ангара становить надійна конструкція з сортового металу. Обшивка стін і даху виконується з профнастилу або сендвіч-панелей. Малопотужні фундаменти дозволяють заощадити на земляних і бетонних роботах. Терміни будівництва зазвичай не перевищують 2-3 тижні, іноді до місяця.

Компанія Ангар-ПРО пропонує комплексний підхід в будівництві. Ми готові виконати проект, виробництво і складання на місці. Великий вибір технічних рішень дозволяє клієнтові підібрати оптимальний варіант для його бізнесу. за плечима команди більше 150 об’єктів по всій Україні.

Плюси співпраці:

  • Повний комплекс робіт;
  • Мінімальний час монтажу;
  • Вигідні тарифи;
  • Низькі витрати на логістику;
  • Великий вибір проектних рішень;
  • Міцність, довговічність, надійність.

Про технологію:

Збірне каркасне будівництво вже багато років практикується в Україні. Роботи зі зведення майже не залежать від погодних умов. Ангари можна будувати в будь-який сезон, крім аномальних холодів. Монтаж не вимагає використання вологих матеріалів, які залежні від умов зовнішнього середовища. Терміни введення в експлуатацію приблизно рівні і взимку, і влітку.

Вільне планування будівлі значно полегшує підключити інженерних мереж і каналізації. При необхідності можна встановити в будь-яких кількостях — вікна, двері і ворота. Економний варіант — це типовий ангар з тонкого профлиста. При цьому можливо його утеплення, якщо ж температура не важлива, то буде холодне приміщення. Більш дорогий варіант — сендвіч-панелі (в середньому на 30-40%).

Багато хто знає, що таке будівництво входить в категорію некапітальних будівель. Відповідно не потрібні дозволи на початок будівництва. Розпочати роботи можна в найкоротші терміни, особливо якщо проект типової. Спершу йдуть земляні та бетонні роботи, а потім монтажні. Терміни залежать від розмірів будівлі, потреб замовника і технічних характеристик.

Призначення:

Сільське господарство;
промисловість;
Комерційні об’єкти;
Логістичні комплекси;
Спорт і фізкультура;
Побутова сфера;
Інше.

Ангар збірний — ціна, терміни, умови:

Безумовно, такий об’єкт буде коштувати дешевше, ніж стандартне будівля з цегли / блоків. В середньому, різниця в цінах досягає 40-75% для будівель однакової площі та висоти. Саме тому ангари завоювали таку популярність на українському ринку. Універсальний об’єкт підходить для будь-якого бізнесу в місті або сільській місцевості.

Додатковий плюс — дуже малі терміни монтажу. При це не буде потрібно складна техніка, дорогі матеріали і багато працівників. Збірку каркаса найкраще робити на місці, хоча частина конструкцій можна підготувати заздалегідь. Так як вони легкі, то і витрати на логістику не надто великі.

Основний вид робіт — це зварювання. Більш детальну інформацію з усіх питань надасть наш менеджер або технічний фахівець. Виїзд на місце, обов’язковий перед початком проекту, так як потрібно перевірити рельєф, стан грунтів та інші нюанси.

Call Now Button