АНГАР ЗЕРНОСХОВИЩЕ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Демонтаж ангарів по Україні. ангар - зерносховище в Україні.Компанія «Ангар-ПРО» пропонує побудувати ангар — зерносховище в Україні. Сховища підлогового зберігання споруджуються у вигляді прямостінних, арочних або шатрових каркасів. Зовні вони обшиваються, найчастіше, профнастилом або сендвіч-панелями.

Наявність таких будівель дозволяє значно зменшити транспортні витрати. Можна зберігати свій урожай, без ризику заниження класу і сорности, наприклад, до зростання цін. Можлива повна відмова від послуг елеваторів, тим самим підвищуючи рентабельність бізнесу.

Вартість зерносховища порівнянна з різницею в ціні на урожай в період збору і в період пікових цін, в рамках одного сезону. Терміни будівництва складають від 10 до 30 днів. Не потрібно отримувати дозвільну документацію. Технічне рішення узгоджується з замовником згідно його потреб призначення об’єкта. Проект ангара під зерносховище може бути індивідуальний або типовий.

Переваги:

 • Доступна ціна і адаптивні розміри — ширина до 32 метрів, довжина будь-яка;
 • Виготовлення та монтаж каркасів висотою від 3 до 10 метрів;
 • Легковагі фундаменти — економія на земляних і бетонних роботах;
 • Довгий термін служби і мінімальні витрати на утримання;
 • Будь-яких види підлог — бетон, асфальт і інші;
 • Облаштування інженерних мереж;
 • Вільне планування — може бути кілька секцій

Особливості ангарів:

Відмінний варіант для приміщень зерносховищ або овочесховищ навального типу. Металеві ангари з внутрішнім каркасом від компанії Ангар-ПРО мають масу переваг. Матеріалом для стін виступає профлист — оцинковане сталеве полотно товщиною від 0,5 до 1,5 мм. Особливість цих споруд в тому, що монтаж елементів каркасу і обшивки відбувається на майданчику будівництва. Для цього використовуються підйомні механізми, зварювання і з’єднання під болт.

Стіни та покрівлю найчастіше замовляють з рулонна стали холодної прокатки. Комплекс надає їй необхідний профіль. Проліт такого будинку може складати 12-40 м. Завдяки тому, що комплекс утворює ребра жорсткості на покрівлю і стіни доводиться мінімальне навантаження. Автокраном піднімаються листи великої площі і закріплюються на каркасі. При цьому вага конструкції вкрай малий, що дозволяє споруджувати під неї найбільш прості фундаменти.

Вибір радіусу при створенні панелей дає можливість зводити будівлі різної ширини при практично необмеженій довжині. Методи проектування споруд забезпечують значну гнучкість при виборі розмірів і форми. Таким способом можна споруджувати, як невеликі сховища, в які може поміститися до 3-5 тис. Тонн, так і набагато більші будівлі. Ангар — зерносховище може мати висоту від 4 до 10 метрів, а площа взагалі не має обмежень.

Наші послуги:

 • Виробництво конструкцій;
 • Монтаж ангарів будь-якої складності;
 • Ремонтні роботи та модернізація;
 • Подовження, демонтаж і перенесення;
 • Будівництво окремих навісів;
 • Утеплення ангарів і заміна стін;
 • Земляні роботи;
 • Влаштування фундаменту;
 • Інші роботи.

Ангар — зерносховище в Україні:

У металевих будівель можна виділити такі переваги: ​​монтаж елементів на будмайданчику; проста і універсальна збірка; мінімальний час робіт. Витрати на будівництво набагато нижче, ніж у будівель звичайної конструкції. Економія при будівництві зерносховищ ангарного типу може досягати 50-70%. Орні ворота, найчастіше мають у своєму розпорядженні з торця. Розмір залежить від транспорту, який буде заїжджати. Типові ворота володіють розмірами 4 на 4 метри. За бажанням клієнтам можна внести зміни. Наприклад, збільшити ширину / висоту і навіть перенести ворота.

Сховище може мати функцію холодильника. Для таких будівель застосовуються конструкції з теплоізоляцією з поліуретану та інших матеріалів. Самим недорогим і ефективним рішенням можна кликати розпорошення поліуретану між двох листів. Така панель має товщину 5-10 см, і набагато дешевше заводських моделей. Після застигання він виступає хорошим теплоізолятором. Така конструкція зручна тим, що її можна збирати відразу на майданчику, а не нарізати попередньо теплоізоляційні матеріали.

Ангар має багато варіантів для перебудови, подовження та інших форм модернізації. Внутрішнє планування вільна, тому можна швидко змінити профіль діяльності або додати приміщення. Це набагато простіше, ніж будувати з нуля, коли знадобиться, наприклад, побутової або офісний блок. Ми працювати саме за такою схемою з можливістю перебудови. Тому каркасні будинки. є найкращою інвестицією в майбутнє.

Call Now Button