АНГАРИ ПІД СКЛАДИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангари під склади в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує ангари під склади в Україні. Каркасні будинки зводяться за новими технологіями в найстисліші терміни. Детальну інформацію про ціни, терміни та інші умови можна подивитися на сайті. Консультації надаються кожен день з 8 до 20 годин.

Вам потрібен недорогий, місткий і зручний склад? Найкраща інвестиція на сьогоднішній день — побудувати ангар «під ключ». Такий склад повністю задовольнить всі потреби в площах. При тому, його можна в будь-який момент перенести, розширити або подовжити.

Каркасне будівництво має безліч переваг. Будинки недорогі, універсальні, довговічні, не вимагають великих витрат. Термін окупності в порівнянні з капітальними аналогами в кілька разів швидший. Типові проекти дозволяють підібрати найкраще рішення для Вашого бізнесу. Однак, при необхідності можна створити проект з нуля.

Призначення:

 • Сільське господарство;
 • Промисловість;
 • Товарні склади;
 • Логістика і транспорт;
 • Комерційна детальність;
 • Соціально-побутові комплекси.

Виробництво і монтаж металевих конструкцій займає кілька тижнів. Наприклад, приміщення в 1000 квадратних метрів і висотою 3-6 метрів, буде закінчено не пізніше 30 днів після заявки. Побудувати ангар набагато вигідніше, ніж орендувати або купити б / у об’єкт. При тому, що каркасні ангари, на відміну від старих будівель, відповідають вимогам функціональності, безпеки та енергоефективності.

Наприклад, є можливість зберігання на підлозі, палетах і стелажах. Таким чином, будівля підходить для всіх типів зберігання товарів, сировини та іншої продукції. При бажанні приміщення можна розбити на кілька зон з різним типом зберігання. Ще одна перевага — можливість перепланування, подовження, збільшення висоти і інших новацій. Сюди ж входить зміна діяльності, демонтаж, перенесення на нову ділянку.

Проект повинен враховувати всі ці фактори, а значить замовник повинен донести всі свої побажання. Для цього проводиться детальна консультація. Ми завжди працюємо в такому форматі, враховуючи цільове призначення об’єкта і можливий розвиток. Тільки такий підхід відповідає сучасним тенденціям будівництва. Інші послуги: покрівля, утеплення, ремонт та інші роботи.

Особливості:

 • Проект може бути типовий або новий;
 • Форма — Прямостінні, арочна, шатрова;
 • Тип приміщення — холодне, утеплене і тепле;
 • Металоємність залежить від висоти і кроку колон;
 • Земляні роботи під фундаменти;
 • Фундамент — точені, стрічкові, суцільні.

Ангари під склади в Україні:

Компанія Ангар-Про виконають повний комплекс робіт зі зведення ангарів. Спеціалізація дозволяє нам запропонувати високу якість і доступну вартість. Ми працюємо на цьому ринку більше п’яти років. За цей термін було зведено більше ста будинків по всій країні. Замовники в 99% випадку дуже задоволені результатом. Прочитати відгуки можна на веб-сайті або в Гугл Мій Бізнес.

Ангар прослужить настільки ж довго, як і будь-яка інша будова. Для виробництва своєї продукції ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі. Конструкції виробляються на спеціалізованому обладнанні, що дозволяє отримувати сегменти високої точності і взаємозамінності. Ви отримуєте склад-ангар в повній комплектації, на відміну від продукції інших виробників.

Конструкція універсальна, п тому проста для монтажу і збірки. При необхідності її можна зібрати як конструктор навіть звичайної будівельною бригадою. Металеві профілі виготовляються точно за кресленням, з урахуванням всіх навантажень. Після завершення всіх робіт замовник отримує пакет технічної документації. Більш детальну інформацію надасть наш технічний фахівець.

Call Now Button