АНГАРИ З МЕТАЛУ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангари з металу в УкраїніПропонуємо ангари з металу під ключ. Каркас будівлі складають різні профілі — швелер, куточок, труба, двутавр та інші. Стіни можуть бути з профлиста або сендвіч-панелей. Така конструкція дуже легка в порівнянні з капітальними будівлями.

Головні плюси такого будівництва: вигідна ціна, мінімальні терміни і швидка окупність. Приміщення підходять для будь-якої діяльності від складу до виробничого цеху. Стандартні терміни робіт від 10 до 30 днів.

Споруди каркасного типу добре витримують природні і технологічні навантаження. Також вони не схильні до впливу грунтових і стічних вод, на відміну від капітальних будівель. Двосхилий дах добре витримує снігові навантаження і заледеніння. Оцинкування стін зменшує вплив корозії та інших негативних факторів.

Особливості:

Низька ціна квадратний метр;
Повний цикл виробництва і монтажу;
Велика універсальність будівель;
Чи не потрібні дозволи на будівництво;
Можливе перенесення і демонтаж.

Будь-який бізнес рано чи пізно потребує нових приміщеннях. Ефективна робота підприємства в будь-якій сфері вимагає постійного розвитку. Наприклад, розширення виробництва, покупка нової техніки, зберігання сировини, збільшення товарний залишків на складі. Звичайно, ці завдання може вирішити і оренда. Втім, з нею завжди можуть виникнути проблеми на відміну від своєї власності.

Ми надаємо по всій Україні послуги виробництва і монтажу ангарів з металоконструкцій. На сьогодні, це найоптимальніша інвестиція для невеликих компаній. Технічне рішення і проект затверджується після оцінки ділянки. Технічне завдання завжди враховує призначення приміщення і потреби замовника. Наш фахівець готовий виїхати на місце в самі стислі терміни. Під час виробництва і монтажу гарантується дотримання технологічних норм і правил.

Каркасні об’єкти мають вільне планування приміщень. Їх легко можна перенести, подовжити, розширити або розібрати. Це робить таке будівництво самим затребуваним. Якщо порівнювати з капітальними приміщеннями, то ціна квадратного метра ангара в кілька разів менше. Витрати на логістику набагато нижчі, завдяки легкій вазі конструкцій з металу.

Сфера застосування:

  • Логістика і транспорт;
  • Сховища і склади;
  • Фермерські господарства;
  • Виробництво;
  • Автопарки і стоянки;
  • Торгові приміщення;
  • Соціально-побутова сфера.

Ангари з металу в Україні:

Проект завжди розробляється на основі ТЗ, з урахуванням цільового призначення, технічне завдання і кліматичної зони. Вигідно робити типові проекти, для яких потрібно менше часу і фінансових ресурсів. На першому етапі оплачуються матеріали і виробництво каркаса. Потужності нашого підприємства дозволяють не залежати від сторонніх підрядників, а значить знизити витрати.

Монтажна майданчик готується в міру проведення земляних і бетонних робіт. Малопотужні фундаменти вимагає мало часу і матеріалів. Потім слід збірка каркаса і монтаж стін / покрівлі. Важливо, щоб всі етапи робіт відповідали плану і відповідали за якістю. Саме за такими правилами працює наша компанії «Ангар-ПРО». Монтаж приміщення у середньому займає 10-20 днів.

З нами Ви зможете отримати будь-яку будівлю швидко і на вигідних умовах. Саме каркасні ангари з металопрофілю здатні виконати ці завдання. Вони доступні, швидко збираються, довговічні і надійні. Порахувати попередній кошторис можна кожен день. Консультація менеджера і технічного фахівця надає з 8-00 до 21-00.

Call Now Button