АНГАРИ З ПРОФЛИСТА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Перенесення ангара на нове місце. ангари з профлиста«Ангар-ПРО» пропонує ангари з профлиста в Україні. Ми можемо виконати повний цикл будівництва від проекту до установки воріт. Середні терміни зведення будівлі від 10 до 30 днів. Транспортні витрати вже включені у вартість квадратного метра.

Проект залежить від технічного завдання, і може бути типовий або індивідуальний. Наші проектанти готові надати кілька варіантів технічних рішень. Їх вибір може значно вплинути на вартість і характеристики майбутнього об’єкта.

Ми пропонуємо такі послуги: проектування; земляні та бетонні роботи; виробництво каркаса і монтажні роботи. Також доступні додаткові послуги: частковий і повний ремонт будівель; будівництво навісів; перенос, демонтаж і подовження будівель. Доставка матеріалів проводиться на власному автотранспорті.

Переваги:

 • Надаємо послуги швидко і оперативно;
  Гарантуємо якість отриманого результату;
  Використовуємо надійні матеріали та спеціалізовану техніку;
  Власна команда співробітників і обладнання;
  Демократичні ціни і великий вибір проектів.

Легкий і міцний каркас — одне з основних переваг технології. Він дуже довговічний і найвигідніший за ціною, враховуючи витрати на виробництво і монтаж. Це обумовлено простотою конструкції, а також корисними властивостями металу. Обшивка з тонкого профлиста ще здешевлює вартість робіт. Наприклад, не потрібні оздоблювальні матеріали, а це дозволяє зменшити витрати на обслуговування ангара.

Зварювальні роботи — важлива складова будівельних робіт. Вона вимагає залучення кваліфікованих фахівців і обладнання. Так як від якості зварювання залежить довговічність і міцність конструкції. Наша компанія готова запропонувати професійні зварювальні та монтажні роботи різного призначення. Ми працюємо в цій сфері вже тривалий час і набули великого досвіду робіт будь-якої складності.

Крім зварювання часто використовується болтове з’єднання. Це дозволяє отримати велику міцність каркасу. Ще одна перевага — більш проста розбирання при демонтажі або ремонті приміщення. Наші співробітники готові до нестандартних, великим за обсягом і індивідуальними замовленнями. У послужному списку підприємства понад сотню будинків — складів, цехів, сховищ, магазинів і інших об’єктів.

На вартість ангарів впливає:

 • Розмір. Важлива не тільки загальна площа і висота, але і сума площ стін і покрівлі.
 • Форма. Складна форма ангара — арочна, шатрова, полигональная — збільшує вартість. Будинки прямокутної форми більш вигідні.
 • Обшивка та утеплення. Збірка холодного ангара з профлиста обійдеться набагато дешевше.
 • Вага металоконструкцій. Більш легка вага стін і покрівлі впливає на крок колон, що скорочує витрату металу.

Ангари з профлиста. Компанія Ангар-ПРО:

Компанія багато років працює у вузькій сфері виробництва і зведення каркасних будинків. Ми можемо виконати «під ключ» проект в будь-якій точці України. У послужному списку підприємства ангари різного призначення від зерносховищ до автосервісів. Технологія дозволяє звести виробничі або складські площі в дуже короткі терміни. Економія в порівнянні з традиційним будівництвом досягає 50-70%.

Ці переваги зробили ангари чудовою альтернативою для всіх видів бізнесу. У багатьох випадках, побудувати нову будівлю буде вигідніше, ніж купувати б / у з цегли або шлакоблоку. Ще більше допоможу економити низькі витрати на обслуговування. Можна впевнено стверджувати, що жоден інший вид не може зрівнятися за термінами окупності з каркасним будівництвом. Ангари з профнастилу підходять для будівель, де не потрібно особливих умов.

Ангари застосовуються з успіхом в сільському господарстві, промисловості, логістики, торгівлі і інших сферах. Швидкомонтовані будівлі — основна наша спеціалізація. Сучасні технології, підходи і механізми дозволяють в кілька разів скоротити терміни робіт. Більш повна інформація щодо термінів, цін і умов у нашого менеджера. При необхідності можна відвідати наш офіс, розташований в Дніпрі.

Call Now Button