ВАРТІСТЬ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

будівництво ангарів ціна за м2 в УкраїніПропонуємо послуги з виробництва і монтажу каркасних будівель в Україні. У нас будівництво ангарів ціна за м2 від 1300 гривень. Будинки такого типу підходять для торгівлі, промисловості, агробізнесу, спорту, стоянок та інших цілей.

Металеві ангари каркасного типу мають безліч плюсів. Вони недорогі, міцні та довговічні. Терміни будівництва, як правило, не перевищують 1-3 тижнів. Це рішення підійде для будь-якого бізнесу і діяльності.

Ангари — це приміщення з металу з арочної або Прямостінні формою. Будівля може бути холодним, утепленим і теплим. Перший варіант дуже універсальний і використовується, як зерносховища, склади, стоянки, техбази, СТО, торговельні павільйони. Утеплені ангари, найчастіше, використовують в тваринництві, птахофермах і овочесховищах. Теплі будівлі мають систему опалення і підходять для магазинів, спорту, офісів і побутової сфери.

Елементи ангара:

 • Фундаменти під несучі колони;
 • Колони у вигляді труб;
 • Стінові прогони;
 • Ферми і покрівля;
 • Стінова обшивка;
 • Ворота, вікна та двері.

Порядок співпраці:

Компанія «Ангар-ПРО» вже багато років займається ангаростроеніем. Ми гарантуємо високу якість, вигідні ціни і довговічність будівель. Кошторис, терміни будівництва, гарантія, форма оплати і інші деталі обговорюються в договорі. Там же прописуються точні параметрами споруди — висота, ширина, довжина, розмір прольотів. Основу типового ангара становлять металеві профілі з сортової сталі.

Стіни і покрівля мають обшивку — оцинкований профлист або сендвіч-панелі. Товщина листа зазвичай становить від 0,45 до 0,8 мм. При необхідності такі стіни можна утеплити пінополіуретаном або мінеральною ватою. Сендвіч-панелі можуть бути двох видів: заводські або збірні. У другому випадку проводиться полистовая збірка прямо на ділянці. Термін експлуатації ангара перевищує 25-30 років.

На всі будівлі надається гарантія. Нові об’єкти починаються з постановки технічного завдання та затвердження рішення. перша консультація по телефону або вайберу. потім прораховується вартість і затверджує проект. Якщо умови влаштовують обидві сторони, то наш фахівець приїде до Вас для підписання договору і змученому відпочити проекту. Після першої оплати за матеріали починається процес виготовлення.

Що ми зводимо:

 • Ангари та склади;
 • Сховища врожаю і сировини;
 • Приміщення під виробництво;
 • Торгові площі різних типів;
 • Логістичні центри;
 • Офісні та побутові комплекси.

Замовити будівництво металевих ангарів:

Каркасна технологія дозволяє виготовити і провести монтаж в найкоротші терміни. Ширина прольотів можлива в діапазоні від 6 до 32 метрів, довжина прольоту обмежена тільки ділянкою. Допустимі снігові навантаження на м2 до 180-200 кг .. Ворота і вікна можна монтувати різної конфігурації і в різних кількостях. Можуть бути встановлені двері. Замовник сам задає параметри ангара — довжину, ширину, висоту, вид стін, покрівлю, фундамент і вид прогінної системи.

Можливо виготовлення не тільки типових варіантів, але і повністю нових проектів. У цьому випадку ціна будівлі збільшується на суму проектних робіт. Основні регіони нашої присутності: Харків, Дніпро, Київ, Львів, Одеса та інших великі містах України. Однак, ми готові братися за роботу в будь-якому районі країни. Ціна розраховується індивідуально на кожен проект, виходячи з цільового призначення, площі, висоти і технічного будівлі.

Ми готові запропонувати клієнтам найрізноманітніші рішення. Тариф за квадратний метр прораховується точно, без доплат і прихованих платежів. Компанія має готові об’єкти по всій Україні від Ужгорода до Маріуполя. Виїзд фахівця займає до одного тижня, а узгодження проекту до 10 днів. Будівництво ангарів ціна за м2 можна уточнити у менеджера. гривень. Графік роботи з 8-00 до 20-00, без вихідних. Прорахунок кошторису повністю безкоштовний!

Call Now Button