БУДІВНИЦТВО АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

будівництво ангарів - Дніпро та областьКомпанія «Ангар-ПРО» виконає будівництво ангарів — Дніпро і область. Наш головний офіс і виробництво знаходиться в цьому місті, тому витрати на проведення робіт і логістику будуть мінімальними. Термін монтажу малого або середнього об’єкту від 10 до 30 днів.

В основі споруди лежить міцний легкий каркас з металу. Огороджувальні конструкції стін і даху — профнастил або сендвіч-панелі. Перший варіант більш демократичний за ціною (на 35-40%), а другий — більш надійний і довговічний.

Ангар-ПРО може надати замовнику повний комплекс робіт від проекту до розводки інженерних мереж. В основному, ми працюємо з малим і середнім бізнесом, тому пропонуємо найефективніші і недорогі рішення. Великий досвід нашої команди дозволяє надавати швидкі і якісні послуги.

Плюси співпраці:

 • Економія на логістиці і вартості матеріалів;
 • Швидка окупність будівель;
 • Виїзд фахівця «день в день»;
 • Невеликі бригади;
 • Укладення договору;
 • Поетапна оплата.

Каркасна технологія будівництва найбільш затребувана на сьогоднішній день. Зведення не залежить від погоди та інших зовнішніх факторів. Головна відмінність капітальних будівель в тому, що ангар можна звести в будь-який час року. Причому, це ніяк не впливає на якість монтажних робіт. У збірці не беруть участь вологі матеріали, які бояться низьких температур. Втім для земляних і бетонних робіт не дуже підходять аномальні морози (нижче -10 градусів).

Вільне планування легко дозволяє змінювати сферу діяльності. Наприклад, можна почати з автобізнесу, а потім влаштувати склад або виробничий цех. При цьому інженерні мережі теж можна змінити під нові потреби. При необхідності можливе додавання нових вікон, дверей або воріт. Що стосується обшивки, то її вигляд залежить потреб бізнесу. Якщо потрібен холодний ангар, то підійде найтонший профільований лист. Для утеплених приміщень використовують сендвіч-панелі (готові або складальні).

Ангари відносять до категорії некапітальних будівель. Тому не потрібні дозволи на початок будівництва. З огляду на українську бюрократію, це в кілька разів прискорює здачу об’єктів. Наші бригади готові почати будівництво в найстисліші терміни. Першими йдуть проектні, земляні та бетонні роботи. Потім — збірка каркаса, обшивка стін і покрівельні роботи. Якщо все робити швидко, то від заявки до готового будинку може пройти 10-15 днів.

Сфера використання:

 • Промисловість;
 • Технічні споруди;
 • Торгова сфера;
 • Парковки, стоянки, СТО, бокси;
 • Логістичні центри та транспорт;
 • Сільське господарство;
 • Складські комплекси;
 • Побутова та соціальна сфера;
 • Інше призначення.

Будівництво ангарів — Дніпро, область і Україна:

Швидкомонтовані збірні будівлі можна застосовувати для складів, цехів і інших цілей. Металевий ангар добре витримує будь-які погодні умови, включаючи різкі перепади температур. Ангари можуть виготовлятися з пофарбованого профнастилу, що зовні виглядає дуже красиво. Холодні склади можна використовувати для зберігання товарів, сировини, промислової або с / г продукції. Теплі приміщення підійдуть для торгівлі, виробництва, спортивного майданчика та інших цілей.

На кінцеву вартість ангара впливає маса чинників, але головний з них — потреби клієнта. Безумовно, використання якісних матеріалів в перспективі більш виправдано, ніж теперішня економія. У будь-якому випадку збірні каркасні ангари в кілька разів більше недорогі, ніж аналогічні капітальні будівлі. Плюс до того, їх експлуатація на увазі мінімальні витрати на ремонт і обслуговування.

Основний вид робіт при монтажі ангара — зварювання і болтові з’єднання. Всі інші роботи займають мінімум часу. При цьому проект може бути, як типовий, так і індивідуальний. У другому випадку розробка може зайняти деякий час. Більш детальну інформацію можна отримати у нашого менеджера. Телефонуйте або пишіть в будь-який день з 8 до 22 годин.

Call Now Button