АНГАРИ ТА СКЛАДИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Будівництво ангарів і складів в Україні.Компанія «Ангар-ПРО» надає послугу — будівництво ангарів і складів в Україні. На нашому сайті зібрана докладна інформація — ціни, терміни, форми оплати, договір та інша. Отримати консультацію менеджера або технічного фахівця можна отримати щодня з 8 до 22 годин.

Терміни монтажних робіт складають від 10 до 30 днів. Не потрібно дозвільна документація для старту будівництва. Технічне рішення і проект затверджується під конкретні завдання клієнта, виходячи з цільового призначення будівлі.

Велике зростання в сфері ангарного будівництва дуже просто пояснити. каркасні будинки дуже універсальні, так як підходять для будь-яких сфер — виробництво, АГРО, логістика, торгівля, побутова сфера та інші. Більш вигідною інвестиції в нерухомість просто не знайти. Типові і нові проекти дозволяють вибрати найкращий варіант для кожного клієнта. Альтернативний варіант — оренда або покупки б / у, набагато менш вигідний в перспективі.

Призначення:

 • Склади промислових товарів;
 • Зерносховища;
 • Овочесховища;
 • Товарні склади;
 • Логістичні центри;
 • Торгово-офісні приміщення;
 • Магазини та ринки.

Складський комплекс повинен відповідати всім вимогам сучасної логістики. Подібні проекти, безсумнівно, вимагають від проектувальників повного розуміння бізнесу замовника і методів зберігання різних типів товарів. Каркасна технологія з вільним плануванням значно полегшує цей процес. Виробничі та складські приміщення створюються з урахуванням всіх вимог до експлуатації об’єкта.

З самого початку роботи, створювані нами склади і виробничі цехи, мали велику гнучкість. Вони дозволяють сформувати під вимоги клієнта будь-які простору. В тому числі, конструкція ангарів дозволяє зводити будівлі з великими прольотами. Наприклад, використовуються внутрішні колони з великим кроком і гратчасті ферми. В результаті виходить найпростіше і оптимальне рішення, яке вигідно не тільки по функціональності, так і з точки зору економії металу.

Більш того, Ангар-ПРО завжди передбачає подовження або розширення площ. В одному з проектів по розширенню була демонтована і перенесена зовнішня стіна. Настільки широкі можливості для модернізації при роботі за каркасною технологією. Ще один плюс — технічні і технологічні показники конструкцій — надійність, довговічність, міцність і жаростійкість.

Фактори:

 • Проект — типовий або індивідуальний;
 • Площа і висота — малі, середні та великі будівлі;
 • Форма ангара — прямостінний, арочний, шатровий, полігональний
 • Тип — холодну, утеплене і тепле;
 • Металоємність — вага каркаса по відношенню до площи.

Будівництво ангарів і складів в Україні:

Багато хто знає, як вимогливі складські приміщення. Потрібно застосовувати особливий підхід до конструкції та функціональності будівлі. До того ж, можуть виникати дуже складні питання з логістики вантажів (навантаження / розвантаження, заїзд / виїзд машин). Проектуючи такі об’єкти важливо уесть навіть маленькі деталі і нюанси. Тільки такий підхід дозволить адаптувати об’єкт під цільове призначення на 100%. Ще потрібно максимально врахувати вимоги та стандарти безпеки, особливо протипожежної.

Часто буває, що в будівлі є складська і виробнича частина, а часто і офісні приміщення. Планування внутрішніх площ вимагає різних технічних і будівельних підходів до кожного сегменту. При цьому технічне рішення повинно відповідати потребам клієнта і його співробітників. Дуже добре, коли проектування враховувати подальший розвиток бізнесу замовника. Все це можуть забезпечити тільки професіонали своєї справи.

Ангар повинен мати можливість перебудови, розширення, подовження і інший модернізації. Також він може змінювати цільове призначення. Внутрішнє планування краще робити у вільному форматі. Все це важливо врахувати заздалегідь, щоб було логічне і послідовне продовження, а не перебудова з нуля. Наша компанія готова працювати саме в такому форматі, то не просто «побудував і забув». Наші склади-сховища такої площі, відповідають всім вимогам ринку. Інші послуги: покрівля, утеплення, ремонт та інші роботи.

Call Now Button