АНГАРИ В КРИВОМУ РОЗІ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Будівництво ангарів - Кривий Ріг«Ангар-ПРО» пропонує виробництво і будівництво ангарів — Кривий Ріг. Об’єкт будь-якої складності можна звести за лічені тижні. Проведення робіт і логістика відпрацьована на найвищому рівні. Демократичні ціни і великий вибір проектів.

Основу будівлі забезпечує легкий і міцний металлокаркас. Зовні він обшивається профнастилом або сендвіч-панелями. Технічне рішення залежить від побажань клієнта, кліматичних умов і призначення об’єкта. Для максимальної економії можна вибрати типове рішення.

Головний офіс компанії знаходиться місті Дніпро. При цьому, наші бригади працюють по всій території України. Мала вага конструкцій дозволяє без великих витрат доставляти матеріали навіть у віддалені райони країни. Найчастіше ми зводимо об’єкти в Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Полтаві та Черкасах. Головні замовники — малі та середні компанії і приватні підприємці.

Особливості ангара:

 • Швидка окупність;
 • Різні технічні рішення;
 • Вигідна ціна;
 • Універсальність;
 • Довговічність;
 • Простий монтаж і демонтаж.

Будівництво ангара можна назвати дуже хорошою інвестицією. Кращий варіант, якщо потрібно швидко поставити склад, цех, технічний будинок, сховище або футбольний майданчик. Крім того, ангари має інші переваги — надійність, низьку ціну та довговічність. Склянки або стрічкові фундаменти дозволяють витримати навіть ураганні пориви вітру або великий снігопад.

Компанія Ангар-ПРО багато років займається будівництвом каркасних аркових по всій Україні. Звертаючись в нашу компанію, можна бути впевненими в дотриманні всіх термінів, кошторису та інших умов співпраці. Ми готові запропонувати ангари на дуже доступних умовах. Телефонуйте в робочий час, і ми обговоримо всі нюанси роботи. Менеджер працює щодня з 8-00 до 20-00.

Швидке за будівництво пропонується клієнтам за привабливими цінами. Так холодний ангар висотою 3 місця обійдеться клієнтові в 1300 грн / м. кв. Наша досвідчена бригада монтажників готова виконати будь-яке завдання і амбітну мету. Гарантується якість і виконання термінів, записаних в контракті. Зателефонувавши нам або напів, можна отримати попередній кошторис. Однак врахуйте, що кінцева вартість буде залежати від самих різних чинників.

Сфера використання:

 • Виробничі комплекси;
 • Комерційна нерухомість;
 • Склади і сховища;
 • Логістика і транспорт;
 • Фермерський бізнес;
 • Соціально-побутове призначення;
 • Інші варіанти.

Будівництво ангарів — Кривий Ріг. Призначення і монтаж

Необхідність в нових площах зробила дуже популярними металеві ангари. В даний час вони використовуються для виробничих цехів, сільського господарства, логістичних центрів, спортивних майданчиків та інших сфер. Компанія Ангар-ПРО займається будівництвом ангарів «під ключ». Основні елементи конструкції створюються з металопрокату на нашому виробництві. Монтаж проводиться на самій ділянці будівництва. Спеціалізацію об’єкта і кліматичні умови, важливо враховувати при підборі обшивки для покрівлі та стін.

Комплексний підхід до проведення всіх робіт, дозволяє запропонувати замовникам найдемократичніші розцінки. Так, надійний і довговічний ангар з сендвіч-панелей обійдеться в 1700-2000 гривень за метр квадратний. Це стосується популярних форм будівель: арочної, Прямостінні і шатрової. Уточнити ціну конкретного ангара з металоконструкцій Ви можете по телефону або вайберу. На сайті є форма онлайн-калькулятора, який допоможе прикинути тариф. Ціна залежить від типу будови, площі, висоти, виду стін і фундаменту.

Наша проектно-будівельна компанія готова взяти на себе всю відповідальність. Так як ми працюємо у форматі «під ключ». Проект може бути типовий або ж унікальній конструкції. Готові будівлі виходять надійні і безпечні завдяки сучасному оснащенню, якості матеріалів і досвіду співробітників. Для заявки можна зателефонувати менеджеру або використовувати форму на сайті. Комерційні пропозиції можна надсилати на електронну пошту.

Call Now Button