АНГАРИ В ДНІПР. ОБЛ.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Ангар-склад в Україні. будівництво ангарів в Дніпропетровській областіФірма «Angar-PRO» готова виконати проектування та будівництво ангарів в Дніпропетровській області. Офіс компанії знаходиться в Дніпрі, а більшість наших об’єктів в найближчих містах — Кам’янському, Павлограді, Кривому Розі та інших.

Невеликі відстань до виробничих потужностей і налагоджена логістика дозволяють значно знизити витрати. Термін монтажу зазвичай не перевищують 2-3 тижнів. Тарифи за квадратний метр найдемократичніші для будівель такої надійності і якості.

Ангар-ПРО може надати замовнику повний комплекс робіт від проекту до розводки інженерних мереж. В основному, ми працюємо з малим і середнім бізнесом, тому пропонуємо найефективніші і недорогі рішення. Великий досвід команди дозволяє надавати швидкі і якісні послуги. Найбільш затребуваний варіант — типовий ангар з профлиста — холодний або утеплений.

Призначення:

 • Промислова сфера;
 • Автопарки, стоянки та паркінги;
 • Сільське господарство;
 • Торгівля і логістика;
 • Складські приміщення;
 • Транспорт і автобізнес;
 • Спорт і соціальна сфера.

Простота і надійність:

Компанія успішно працює сфері швидкомонтованих будівель вже більше п’яти років. Наша спеціалізація — це проектування, виготовлення і монтаж металевих конструкцій. Основна область робіт — це каркасне будівництво. За роки роботи було виконано безліч проектів від невеликих навісів до величезних зерносховищ. У всіх випадках наша команда блискуче справлялася з завданнями і виконали побажання клієнтів.

Коли ви плануєте починати будівництво, в першу чергу потрібно подбати про підрядника, з яким його можна доручити. Особливо коли мова йде про успішний бізнес і розвитку своєї справи. Наша бригада фахівців пропонує вам будівельні послуги, здійснювані з нуля і з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

Основу колективу становить досвідчений і кваліфікований персонал, який гарантує успішний результат. Ми маємо досвід роботи по всій Україні, тому з радістю виконаємо замовлення в будь-якому регіоні. Універсальні будівлі каркасного типу підійдуть для будь-якого бізнесу або соціально-побутової сфери. При необхідності можна швидко змінити сферу діяльності, так як планування приміщень вільна.

Наші переваги:

 • економія на логістиці і вартості матеріалів;
 • дотримуємося термінів виконання роботи;
 • стежимо за дотриманням технологій;
 • використовуємо якісні матеріали;
 • маємо великий досвід роботи;
 • надаємо безкоштовний прорахунок кошторису;
 • працюємо по всій області;
 • добра репутація на ринку.

Будівництво ангарів в Дніпропетровській області:

У нас працюють досвідчені і кваліфіковані фахівці, які володіють теоретичними знаннями і навичками практичної роботи. Важливим показником надійності компанії є те, що при виконанні робіт, ми завжди дотримуємося стандартів і правил. Основна перевага — це командне вирішення поставлених завдань і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Головною метою керівництва, є не кількість, а якість наших об’єктів.

У розпорядженні підприємства є сучасна техніка і надійне обладнання, які дозволяє виконувати великі обсяги робіт за лагідне час. Головні наші клієнти — це малий і середній бізнес. Інший напрямок діяльності — ремонт, утеплення, подовження будівель, демонтаж, перенесення і інші. При цьому, можливо виконання робіт самого різного рівня складності. Споруда ангарів в Дніпропетровській області можлива цілий рік.

Основний вид монтажу — зварювання або болтові з’єднання. Всі інші роботи займають мінімум часу. При цьому проект може бути, як типовий, так і індивідуальний. У другому випадку розробка може зайняти деякий час. Більш детальну інформацію можна отримати у нашого менеджера. Телефонуйте або пишіть в будь-який день з 8 до 22 годин. Прорахунок кошторису можна отримати за заявкою на сайті — головна сторінка.

Call Now Button