АНГАРИ У ВІННИЦІ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Будівництво ангарів - Вінниця та областьКомпанія «Ангар-ПРО» виконає «під ключ» будівництво ангарів — Вінниця та Вінницька область. Ми можемо надати повний спектр послуг в даній сфері. Гарантуємо для замовників вигідні ціни і інші переваги співпраці.

Міцний металевий каркас добре справляється з різними навантаженнями. Зовні він обшивається надійними матеріалами. Найпопулярніший варіант — це стандартні типові проекти. Однак можна підготувати і новий проект з нуля.

Комплексний підхід до проведення робіт, дозволяє запропонувати замовникам дуже демократичні розцінки. Так, надійний і довговічний ангар з сендвіч-панелей обійдеться в 1700-2000 гривень за метр квадратний. Більш демократичні ангари з профнастилу на 40% дешевше. Це стосується популярних форм будівель: арочної, Прямостінні і шатрової.

Головні плюси:

 • Окупність за 1-2 роки;
 • Великий вибір проектів;
 • Доступні тарифи за квадратний метр;
 • Універсальне призначення;
 • Довгий термін служби;
 • Швидке виробництво і монтаж.

Будівництво ангара можна назвати дуже хорошою інвестицією. Кращий варіант, якщо потрібно швидко поставити склад, цех, технічний будинок, сховище або футбольний майданчик. Крім того, ангари має інші переваги — надійність, низьку ціну та довговічність. Склянки або стрічкові фундаменти дозволяють витримати навіть ураганні пориви вітру або великий снігопад.

Компанія Ангар-ПРО багато років займається будівництвом каркасних аркових по всій Україні. Звертаючись до нас, можна бути впевненими в дотриманні всіх термінів, розміру кошторису та інших умов співпраці. Для узгодження всіх деталей знадобиться підписання договору і виїзд фахівця на місце. Після першої оплати за матеріали починається саме будівництво.

Швидке за будівництво пропонується клієнтам за привабливими цінами. Так холодний ангар висотою 3 місця обійдеться клієнтові в 1300 грн / м. кв. Наша досвідчена бригада монтажників готова виконати будь-яке завдання і амбітну мету. Гарантується якість і виконання термінів, записаних в контракті. Зателефонувавши нам або напів, можна отримати попередній кошторис. Однак врахуйте, що кінцева вартість буде залежати від самих різних чинників.

Застосування:

 • Промислова сфера;
 • Комерційні площі;
 • Складська нерухомість;
 • Сільське господарство;
 • Логістичні центри;
 • Паркінги та стоянки;
 • Побутова сфера;
 • Інші будівлі.

Будівництво ангарів — Вінниця:

Необхідність в нових площах зробила дуже популярними металеві ангари. В даний час вони використовуються для виробничих цехів, сільського господарства, логістичних центрів, спортивних майданчиків та інших сфер. Компанія Ангар-ПРО займається будівництвом ангарів під ключ. Основні елементи конструкції створюються з металопрокату на виробництві. Монтаж проводиться на самій ділянці будівництва. Спеціалізацію об’єкта і кліматичні умови, потрібно враховувати при підборі обшивки для покрівлі та стін.

Наша проектно-будівельна фірма готова взяти повну відповідальність за майбутній об’єкт. Так як ми працюємо у форматі «під ключ». Проект може бути типовий або ж унікальній конструкції. Готові будівлі виходять надійні і безпечні завдяки сучасному оснащенню, якості матеріалів і досвіду співробітників. Для прорахунку кошторису є зручна форма на сайті. Комерційні пропозиції надсилайте на електронну пошту.

Компанія Ангар-ПРО може повністю взяти організацію на себе. Ми вважаємо за краще формат співпраці «під ключ». При цьому, проект може бути, як стандартний, так і повністю новий. Каркасні будинки дуже надійні і безпечні, особливо якщо підрядник застосовує якісні матеріали. Доставить їх наш партнер вантажна компанія Вест. Для консультації або заявки використовуйте один з наших телефонів або веб-сайт.

Call Now Button