АНГАРИ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Будівництво ангарів з сендвіч-панелей в УкраїніПропонуємо каркасні будівлі по всій Україні. Будівництво ангарів з сендвіч-панелей — основний напрямок діяльності Ангар-ПРО. Наші фахівці виконають виробництво і монтаж конструкцій в стислі терміни. Цінова політика дуже демократична.

На готові будівлі надається гарантія, а також допомога в експлуатації будівлі. Можливе перенесення на нову ділянку, подовження прольоту, збільшення висоти і інші додаткові опції. Вільне планування приміщень дозволяє швидко змінити профіль і сферу діяльності.

Компанія стане надійним партнером для Вас. Ми націлені на вигідні і довгих відносини. Так як ангар — це довгострокова інвестиція, яку потрібно не тільки придбати, але й підтримувати в робочому стані. Це має на увазі ремонти, фарбування, розширення та інші послуги. Все це ми можемо надати нашим клієнтам.

Плюси:

 • Швидка окупність;
 • Швидкість будівництва;
 • Мінімальні витрати;
 • Міцність і довговічність;
 • Універсальність;
 • Перенесення і демонтаж;
 • Великий вибір проектів;
 • Мінімум робітників і техніки.

Залежно від регіону ландшафт може бути складний / нерівний. Клімат дуже нестабільний і постійно змінюється з холодних і сніжних зим до теплої погоди. Це створює досить великі труднощі для експлуатації наших ангарів. Однак, ми завжди враховуємо такі фактори. Адже сучасне будівництво вимагає від будівель — довговічності, міцності і надійності. Ці умови ми завжди дотримуємося, які б труднощі не виникали.

Повний цикл робіт — проект, виробництво і збірка, дозволяє забезпечити високу якість на всіх етапах зведення об’єктів. Наприклад, сучасні матеріали забезпечать високий клас вогнестійкості. Теплоізоляція з мінеральної вати товщиною 140-200 мм. відповідає новим вимогам енергоефективності. Каркас складається з надійних сталевих профілів, не схильних до корозії.

Для виробничих і торгових приміщень рекомендується використовувати сендвіч-панелі. Такі стіни та покрівлю заповнені поліуретановою піною з оболонкою з оцинкованого сталевого листа. Надійна теплоізоляція забезпечить комфортну температуру для співробітників підприємства, в межах 15-18 °C. Також можливо пристрій простої системи опалення на основі нових технологій.

Призначення:

 • Промислова сфера;
 • Сільське господарство;
 • Торгівля і склади;
 • Логістика і автобізнес;
 • Соціальна сфера;
 • Технічне приміщення;
 • Інше.

Будівництво ангарів з сендвіч-панелей

Це дуже затребуване в останні роки рішення для будь-якого бізнесу. Металевий ангар прямостінні форми дозволить задіяти весь обсяг приміщення. Типова двосхилий дах добре витримує вітрові та снігові навантаження. Теплоізоляція дозволяє утримувати температуру в комфортних межах 15-18 градусів. Площа і висота будівлі може бути як компактної, так і дуже великий. Вартість квадратного метра залежить металоємності і вибору матеріалів.

Основою будівлі виступає легкий і міцний металлокаркас. Сортамент прокату залежить від особливостей проекту і навантажень, і може бути дуже широким. Як майданчик підійде будь-яка рівна і тверда поверхня підійде будь-яка рівна площадка. Фундамент вибирається з урахуванням особливостей рельєфу, грунтів і навантажень. Багато в чому він залежить від типу будинку та його форми. Важливо максимально точно врахувати крок колон і довжину / ширину прольоту.

Огороджувальними конструкції — готові сендвіч-панелі або збираються методом полистовой складання. Готові елементи можуть бути з утеплювачем з мінеральної вати або пінополістиролу. Що стосується збірних панелей, то вони складаються пошарово з профлиста і різних видів утеплювача. Який саме спосіб вибрати, вирішує замовник, згідно технічного завдання і технологічних потреб об’єкта. Перший варіант на 20-30% дорожче, але більш довговічний.

Тому вигідніше і раціонально застосовувати заводські сендвіч-панелі. Ще один плюс — більш швидкі терміни монтажу. Крім того, є й інші вигідні переваги: ​​відмова від масивних фундаментів; тривалий термін служби; зовнішня привабливість будівлі і хороший рівень теплоізоляції. Більш детально про умови будівництва Вам розповість менеджер компанії. Телефонуйте в будь-який день з 8 до 20 годин.

Call Now Button