ТОРГОВИЙ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Будівництво торгових ангарів в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує будівництво торгових ангарів в Україні. Це може бути магазин, павільйон або склад. Типовий проект вводиться в дію за 2-3 тижні, а іноді й раніше. Більш точну інформацію можна отримати у нашого менеджера.

Ангари — це споруда для комерційних цілей, яка монтується з легких металоконструкцій. В основі знання лежить каркас, обшитий зовні або профнастилом, або сендвіч-панелями. Малопотужні фундаменти дозволяють заощадити на земляних і бетонних роботах.

Для комерційних організацій роздрібної або оптової торгівлі вигідно використовувати торгові павільйони. Це може бути ринок, магазин або магазин-склад. Будівля може бути побудовано дуже швидко з простих матеріалів. При цьому, ми радимо, використовувати або утеплений профнастил, або сендвіч-панелі. Експлуатація не вимагає багато витрат на обслуговування.

Наші плюси:

 • Демократичні розцінки;
 • Короткий термін будівництва;
 • Універсальна планування;
 • Просте обслуговування;
 • Не потрібні дозволи;
 • Можливе перенесення об’єкта;
 • Поетапна оплата.

Переваги торгових павільйонів:

Затребуваність таких споруд має не мало пояснень. По-перше, ангар легко звести в будь-якій точці України, включаючи віддалені села. До того ж, технологія каркасного будівництва уможливлює демонтаж і перенесення. По-друге, торгові павільйони і магазини можна утеплювати зсередини або ззовні.

Комфорт покупців і співробітників збільшується завдяки можливості провести електрику, кондиціонер, опалення та інші інженерні мережі. Як вже було сказано, споруджуються будівлі дуже швидко, але конструкція міцна, виготовлена ​​з сортового металу. Безпека забезпечать якісні замки і відсутність вікон.

Мабуть найголовніша перевага для бізнесу — низька собівартість. У порівнянні з капітальним будівництвом витрати будуть в рази нижче. Отже, рентабельність і окупність проекту підвищується. Павільйон-ангар без проблем витримає погодні катаклізми, включаючи урагани і землетруси. Перепади погоди теж не страшні.

Призначення:

 • павільйон закритого або відкритого типу;
 • магазини всіх видів;
 • криті ринки і торгові намети;
 • павільйони для громадського харчування;
 • зупинкові комплекси для продажу;
 • заправні станції;
 • складські приміщення.

Будівництво торгових ангарів від Ангар-ПРО:

За радянських часів використовувалися блокові конструкції — ж / б плити, цеглу або шлакоблок. Такі будівлі вимагають дуже масивних фундаментів і багатомісячного будівництва. При цьому їх обслуговування занадто дороге. Постійно потрібні ремонти, високі витрати на опалення, внутрішня і зовнішня обробка. При необхідності такий будинок важко розібрати і перевезти. В цілому дуже багато мінусів у сучасних умовах.

В останні 10-20 років, матеріалом для торгового павільйону служать каркасні металеві конструкції. Куточки, балки, труби — все це становить каркас ангара. Такий матеріал забезпечує міцність і довговічність конструкції. Матеріали обшивки бувають трьох видів — профлист, сендвіч-панелі і ПВХ-тканина. Останній варіант найдешевший, але і самий недовговічний, швидше за це тимчасове рішення.

Павільйони з металоконструкцій легко збираються. Загальна вартість будівлі в кілька разів дешевше аналогів. При цьому, ангари для торгівлі не мають свого стандарту. Вид, форма і внутрішнє планування залежать від призначення, побажань замовника і організації торгівлі. Проект може бути типовим або індивідуальним. Наша компанія може запропонувати весь комплекс будівництва, а також демонтаж, утеплення, перенесення і ремонтні роботи.

Call Now Button