КАРКАСНІ АНГАРИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Каркасні ангари будівництво в УкраїніКомпанія «Angar-PRO» пропонує послугу — каркасні ангари будівництво в Україні. Будівля такого типу підходить під будь-який вид діяльності, а при необхідності його можна демонтувати і перенести. Терміни монтажних роботи від 10 до 30 днів.

Нова технологія має високу якість, низьку собівартість і великий термін служби об’єктів. Металокаркасних будівництво дозволяє малому і середньому бізнесу розвиватися, отримуючи потрібні для розвитку площі швидко і недорого.

Замовник повинен надати детальне технічне завдання. Тобто описати потреби і цілі свого майбутнього ангара. Виходячи з цієї інформації ми можемо запропонувати різні технічні рішення під ці завдання. Ми працюємо у вузькій ніші виготовлення і збірки ангарів. Така спеціалізація дозволяє досягти високої якості і швидкості проведення всіх робіт.

Області застосування:

 • Сільське господарство — склади, сховища, ферми, автопарки;
 • Промисловість — цеху, фабрики, технічні споруди;
 • Логістика — склади, перевантажувальні комплекси, автостоянки;
 • Соціальна сфера — спортивні майданчики, лазні, їдальні;
 • Торгівля — магазини, павільйони, криті ринки, торгові скарби;
 • Іншого призначення.

Характеристики ангарів:

Розвиток економіки вимагає оновлення та будівництва нових площ. Каркасна технологія допомагає зводити різні види споруд. Вони можуть використовуватися у всіх сферах господарства і соціальному секторі. Проектно-будівельна фірма Ангар-ПРО надає повний комплекс робіт. Сюди входить і проектування, і заливка фундаменту, і монтаж каркаса, і здача об’єкта в експлуатацію. Збірні металеві конструкції збираються на місці.

Каркасні елементи виробляють за проектом на заводі по держстандартів і нормами. У комплект для будівництва ангарів входять — профілі, двутаври, труби, болти і куточки. Металеві частини обробляють спеціальними засобами від корозії та інших ушкоджень. Далі вони покриваються ґрунтовкою, і фарбували в бажаний колір. З огляду на металоємність будівлі розраховуються навантаження і вибираються матеріали.

Наприклад, вид обшивки безпосередньо впливає на експлуатацію будівлі. У разі, якщо каркас обшивають сендвіч-панелями — це теплий ангар. Якщо ж, підтримання комфортної температури в приміщенні не потрібно, то підійде холодний варіант з профлиста. Будівництво ангарів в Україні можна вважати найвигіднішою інвестицією в даний момент. Це завжди ліквідний товар, який при необхідності можна легкі і швидко продати.

Каркасні ангари — будівництво та переваги:

 • Оперативність. Всі роботи виконуються за лічені тижні;
 • Окупність. Співвідношення витрат і ціни дуже висока;
 • Надійність. Міцна конструкція добре справляється з різними навантаженнями;
 • Універсальність. Вільне планування дозволяє використовувати об’єкт під будь-які завдання;
 • Строк служби. Довговічність не викликає питань, будівля може служити 15-20-25 років.

Форма і види:

Каркасні ангари прийнято розрізняти за формою, обшивці, міцності і призначенням. Найпопулярніша Прямостінні форма. Вона дозволяє використовувати весь внутрішній об’єм приміщення. Покрівля може бути різних видів, а утеплення легко зробити завдяки сендвіч-панелей. Є можливість прибудови нових площ.

Найбільш простий і стійкий вид — для міжкімнатних перегородок. Зводиться в формі півкола. Основне навантаження припадає на металеву дугу. В основному арочний каркас має обшивку з профільованого листа різної товщини. Холодне приміщення добре підходить під склади і різні сховища (зерно, овочі, готова продукція).

Шатровий ангар має пряму стіну і двосхилий дах, нагадуючи намети. Ширина прольоту не може бути більше 12 метрів, а довжина — 55-60 м. Найчастіше такий будинок зводять для сільського господарства. Внутрішній простір використовується максимально корисно. Забезпечується захист від зовнішніх факторів — перепад температур, вітер, дощ або сніг.

Самий екзотичний варіант — полігональний, який має форму або овалу, або півкола. В цьому випадку є граничні розміри будівлі. Наприклад, висота конструкцій не більше 15 метрів, а довжина прольоту до 45-50 метрів. Таку форму досить складно виготовити і зібрати, тому ангар коштує значно дорожче інших видів.

Call Now Button