КАРКАСНІ АНГАРИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Каркасні ангари під ключ в УкраїніБудівельна компанія «Ангар-ПРО» пропонує каркасні ангари під ключ в Україні. Такі будівлі мають ряд переваг — довговічність, низька вартість, тривалий термін експлуатації і надійність. Середній час будівництва — 2-4 тижні.

Основу споруди становить каркас зібраний з металоконструкцій. Склад, виробництво, сховище, автобаза — для будь-яких цілей підходять легкі металеві конструкції. Зовні каркас обшивають профнастилом або сендвіч-панелями. Вартість такої будови в кілька разів нижче.

Приміщення самого різного призначення потрібні будь-якому бізнесу в міру розвитку. Мінімізувати фінансові вкладення на будівництво, найкраще допоможуть ангари каркасного типу. Сучасні мобільні конструкції, мають дуже високі показники міцності і довговічності при низькій вартості. До того ж, вони ідеально підходять для кліматичної зони України.

Форма ангарів:

  • Прямостінні;
  • Шатрові;
  • Арочні;
  • Полігональні;
  • Купольні конструкції.

Хочете придбати ангар? Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків, Одеса та інші міста України співпрацюють з компанією Ангар-ПРО. Ми вже більше 8 років створюємо для замовників: зерносховища, складські приміщення, автобази і виробничі цехи. Монтаж проводиться в найстисліші терміни.

Будівлі складаються з легкого металевого каркаса. Таким чином можна додатково заощадити на земляних роботах і пристрої полегшеному фундаментів. Будівлі «під ключ» ангарного типу підходять для будь-яких видів бізнесу, а при необхідності їх можна перенести, продати або перепрофілювати.

Швидкість робіт буде залежати від безлічі факторів: висоти, площі, виду обшивки та інших особливостей будови. Для більшості об’єктів характерні двосхилий дах і прямі стіни. В результаті використовується весь корисний об’єм приміщення, що особливо важливо для багатьох видів діяльності (склади, сховища).

Ангари підходять для:

  • агробізнесу — сховища, тваринництво, стоянка техніки;
  • Виробництва — цеху і складські приміщення;
  • Соціально-побутової сфери — спорт, столові, медпункти;
  • Логістики — паркінги, гаражі, автобази, логістично комплекси;
  • Торгівлі — павільйони, окремі магазини, товарні склади.

Каркасні ангари під ключ:

Споруди цього типу мають безліч переваг. По-перше, це велика мобільність, тобто завжди можна перенести ангар на нове місце. Причому не важливо, чи буде це сусідню ділянку або інший регіон України. Розібрати і заново встановити споруду дуже просто. Єдине, потрібно облаштувати новий фундамент.

Швидкість зведення на порядок вище, ніж у капітальних будівель. Ангар найчастіше вводять в експлуатацію за 1 місяць. Тут грає роль не тільки оперативність монтажу, але і відсутність дозвільної документації. При цьому безпеку на дуже високому рівні, так як будівля менше схильне до різних ризиків.

В останні роки дуже важливим є питання енергоефективності. Тут теж немає проблем, адже модульний ангар відмінно зберігає тепло в холодний сезон і зберігає прохолоду в жарку пору. Приміщення не вимагає дозволів на початок роботи, його можна відразу його використовувати після будівлі. Термін служби будівель перевищує 25-50 років.

Якщо Ви хочете збільшити площу, досить просто прилаштувати нові прольоти. При цьому обмежень на довжину будівлі немає. Головною перевагою багато хто вважає — низьку собівартість, яка в 3-4 рази дешевше, ніж у капітальних будинків.

Call Now Button