КАРКАСНІ АНГАРИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Каркасні ангари з металоконструкцій в Україні

Будівельна фірма «Ангар-ПРО» пропонує замовникам каркасні ангари з металоконструкцій. Наша компанія побудувала більше 100 об’єктів по всій Україні — склади, сховища, стоянки, торгові павільйони, виробничі цехи і інші.

Основу таких будинків становить каркас з легких конструкцій. Із зовнішнього боку він покривається обшивкою — профлист або сендвіч-панелі. Вартість некапітального споруди в кілька разів вигідніша в порівнянні з традиційною.

Приміщення потрібні будь-якому бізнесу — це може бути і будівництво нових будівель, і реконструкція. Кращий варіант мінімізації витрат — це каркасні ангари. Сучасні матеріали і конструкції, дозволяють отримати високу міцність і довговічність. При цьому такі будівлі набагато дешевше своїх капітальних аналогів. Ще один плюс — вони підходять для всіх кліматичних зон нашої країни.

Переваги:

 • Стиснуті терміни будівництва;
 • Великий вибір технічних рішень;
 • Низька вартість площ;
 • Мінімум земляних і бетонних робіт;
 • Універсальність приміщень;
 • Вільне планування.

Каркас збирається з легкого і міцного металу. Це дозволяє отримувати більшу економію на земляних роботах і фундаментах. Будинки ангарного типу призначені для самих різних напрямків діяльності. До того ж їх легко переносити, демонтувати або міняти планування.

Терміни експлуатації залежать від якості матеріалів і професіоналізму монтажників. Як показує досвід, такі споруди служать без ремонту 25-30 років. Швидкість зведення залежить технічних параметрів: довжина, ширина, висота, виду стін, тип фундаменту і інших нюансів проекту.

Ми маємо досвід зведення будівель в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові та інші міста України. Співпрацюючи з компанією Ангар-ПРО Ви отримати в максимально стислі терміни якісно будівлю під ключ. Монтаж проводиться нашою бригадою за 10-30 днів після підписання договору.

Призначення:

 • Сільське господарство — зерносховища, птахофабрики, тваринництво;
 • Промисловість — цеху, технічні споруди і склади;
 • Соціальна — спорт, громадське харчування, медицина;
 • Транспорт — Будівельна фірма «Ангар-ПРО» пропонує замовникам каркасні ангари з металоконструкцій. Наша компанія побудувала більше 100 об’єктів по всій Україні комплекси, паркінги, СТО, стоянки;
 • Комерція — торгові павільйони, магазини, товарні склади.

Каркасні ангари з металоконструкцій в Україні:

Як уже підкреслювалося, будівлі каркасного типу мають масу плюсів. По-перше, висока універсальність і мобільність. Легко можна не тільки поміняти напрям бізнесу, але і перенести об’єкт в інше місце. Не має значення, сусідній це ділянка або іншого населеного пункту.

Швидкість будівництва в кілька разів швидше, ніж у капітальних будівель. Невеликий ангар можна ввести в роботу за якісь 10-15 днів. Тут грає роль і оперативність монтажних робіт, і відсутність дозволів на таке будівництво.

Проблема енергоефективності вирішується шляхом утеплення. З цим проблем немає, теплий ангар добре зберігає температуру і в зимовий, і в літній сезон. Гідроізоляцій теж на високому рівні завдяки сучасним матеріалам і речовин.

Збільшити площа будівлі дуже легко — це робиться шляхом його подовження. По суті Ви обмежені тільки довгою ділянки. Основним плюсом багато замовників називають — низьку вартість, яка стартує від 1300 гривень за квадратний метр.

Call Now Button