КАРКАСНІ АНГАРИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Каркасні ангари в УкраїніБудівельна фірма «Ангар-ПРО» років зводить ангари по всій Україні. Наша спеціалізація — каркасні ангари різних видів: прямостінні, шатрові і аркові. Терміни монтажних робіт дуже стислі, споруда середніх розмірів займає 2-3 тижні часу.

Каркасні ангари мають величезну кількість позитивних сторін. Завдяки тому, що спочатку зводиться основа, на яку зверху монтується все інше, можна комбінувати різні матеріали. Ви можете встановити скляний дах або ж використовувати покриття тенту.

Каркас сам по собі збільшує варіанти вибору технічного рішення. Він дозволить вибрати не тільки тип покриття, але і поміняти висоту і ширину в дуже широких межах. До того ж, це дозволяє зробити дах потрібної форми. Каркас дозволяє монтувати додаткове обладнання для різних технічних завдань. Каркасні ангари мають велику міцність і корисне навантаження.

Елементи каркасу:

  • Колони;
  • Стінові прогони;
  • Ферми і балки.

Дуже важливо розуміти, що саме каркас робить можливим швидкий перенос і демонтаж будівель. При наявності каркаса, ангар можна перенести на нове місце при найменших фінансових і тимчасових втрати. Якщо ж Вам, з якоїсь причини, він став не потрібен, то споруду можна легко продати.

Якщо говорити про мінуси каркасного будівництва, то тут можна назвати ціну. Наявність каркаса, звичайно більш затратно в порівнянні з безкаркасними варіантами. Другий недолік — це великі терміни будівництва, так як потрібно влаштовувати фундаменти. Однак все мінуси компенсує велика надійність і термін експлуатації.

На заключному етапі будівництва до каркасу прикручується профнастил, сендвіч-панелі або натягується тент. При неякісній роботі, в стики може потрапляти незначна кількість вологи, що призводить до корозії. У будь-якому випадку, за ангаром потрібно доглядати. При цьому, модульна система полегшує будь-які ремонтні роботи, так як можна поміняти тільки пошкоджене місце.

Призначення:

  • Склади;
  • Виробничі будівлі;
  • Для автомобільної техніки;
  • Агробізнес;
  • Соціально-побутові об’єкти;
  • Спортивні майданчики;
  • Інше.

Каркасні ангари — проект, замовлення, вартість:

Від проекту залежить форма ангара, яких габаритів він буде побудований. Чи потрібні додаткові опори всередині. Скільки необхідно корисного простору всередині. Які потрібні параметри стійкості до погодних умов і природних катаклізмів. Від усіх цих факторів залежить кінцева вартість.

Швидкомонтовані споруди бувають холодні або утеплені. Наша компанія працює в дуже широкому діапазоні проектів. Тут можна підібрати ангар під свої потреби, і замовити його будівництво в найкоротші терміни. Ми готові взяти за будь-який об’єкт за лічені дні.

Ціна буде залежати від висоти будівлі, його площі, виду обшивки, фундаментів і інших чинників. Наш менеджер підрахує попередню вартість, виходячи з технічного завдання. Точну ціну за квадратний метр скаже інженер, при виїзді на об’єкт.

Call Now Button