КУПИТИ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Купити ангар в УкраїніЄ декілька варіантів купити ангар в Україні. Можна замовити об’єкт «під ключ«, придбати б/у приміщення або купити каркас і самостійно його змонтувати. Компанія Ангар-ПРО вже багато років займається виготовленням і продажем каркасних будинків.

Як показує практика, простіше і дешевшою не шукати старий об’єкт, а замовити новий сучасний ангар. Тим більше, що терміни монтажних робіт не перевищують 1-3 неделі.Для консультації і заявок використовуйте сайт або контактні телефони.

Найпопулярніші ангари мають арочну або Прямостінні форму. Утеплення будівлі залежить від матеріалу стін. Призначення сучасних будівель дуже широке від автосервісів і офісів до зерносховищ і складів. При цьому можна швидко поміняти сферу діяльності, так як внутрішнє планування — вільна. Це досягається за рахунок більшого проміжку між колонами.

Елементи будівлі:

  • фундамент;
  • колони;
  • стінові прогони;
  • ферми;
  • обшивка;
  • покрівля;
  • ворота і вікна.

Про компанію:

Ми є виробником ангарів різних типів — складські, виробничі, офісні, торгові, спортивні. Висока якість рішень гарантує великий досвід зведення будівель по всій Україні. Ми гарантуємо, що наші приміщення зроблені з якісних матеріалів, довговічні і витримують будь-які навантаження.

У компанії працюють тільки досвідчені співробітники високого класу, які виконують завдання, поставлені замовником на всі 100%. Ми завжди дбаємо про клієнтів, так як розраховуємо на довгострокове співробітництво. Заявку легко зробити на сайті або по телефону. Консультацію надасть менеджер і технічний фахівець.

Виробництво металевих профілів проходить на завод з повністю автоматизованою лінією. Наш офіс і виробництво розташовані в центрі країни — місті Дніпро. Чи готові задовольнити всі побажання і очікування клієнта, пов’язані з формою, розмірами і цільовим призначенням будівель. Крім того, можливе фарбування стін у фірмові кольори.

Призначення:

Сільське господарство;
Виробництво;
Стоянки і паркінги;
Комерційна діяльність;
Складська логістика;
Офісні комплекси;
Спортивні об’єкти;
Соціальна сфера.

Купити ангар в Україні. Виробництво і монтаж:

Технологія дозволить виготовити і змонтувати за лічені тижні. Ангар-ПРО спеціалізується на виробництві, монтажі та продажу ангарів всіх типів. Від самого популярних складів і виробничих цехів, до спортивних майданчиків та інших ексклюзивних об’єктів. Виробничі приміщення будуть спроектовані і зібрані під ваші потреби. Технічне завдання допоможе скласти наш фахівець, а на його основі буде виконаний проект.

Ми надаємо нашим клієнтам кращі рішення, що відповідають найсучаснішим вимогам і стандартам. Готові запропонувати проект для легкої, харчової та важкої промисловості. Мінімальні площі будівель реалізовані нами для клієнтів стартують від 100-150 м2. Торгові зали проводяться з використанням широкого спектра інструментів, які зроблять дизайн естетичної, сучасної і один У своєму роді.

Ми створюємо павільйони, магазини та сервісні зали, адаптовані до очікуванням і потребам замовника. Будівля може бути висотою до 10 метрів. Також є великий вибір колірних рішень для стін. Надаються різні вікна, двері, ворота і аксесуари. Порядок виконання робіт такий: прокат профілів, доставка на об’єкт, болтові з’єднання та зварювання, складання кріплень і установка стін / покрівлі. Оптимальний кут нахилу даху 4-10 °. За консультацією звертайтеся в будь-який день з 8 до 21 години.

Call Now Button