МЕТАЛЕВИЙ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Металевий ангар - купити в УкраїніФірма «Ангар-ПРО» збудує для Вас ангар в будь-якій точці України. Металевий ангар — купити, демонтувати, перенести або відремонтувати. Все це ми готові запропонувати клієнтам. Вартість квадратного метра від 1300 гривень, включаючи всі витрати.

Основу складають надійні конструкції з міцного металу. Обшивка може бути з профнастилу різної товщини або сендвіч-панелей. Фундаменти бувають точні і стрічкові. Пол — земляний, глиняний або бетонний. Проект — типовий або індивідуальний.

Вартість будівництва за великим рахунком складається з вартості матеріалів + заробітна плата. Матеріали різні за якістю, відповідно і тут можна значно заощадити. Транспортні витрати на доставку не дуже великі, так як вага конструкцій значно нижче, ніж у цегли або бетону. Також є витрати на витратні матеріали, електроенергію та подібні витрати.

Класифікація:

 • Форма: Прямостінні, шатрова, полигональная, арочна;
 • Матеріал: профлист, сендвіч-панель, тент (ПВХ);
 • Фундамент: точений і стрічковий, іноді суцільний;
 • По висоті: від 3 до 10 метрів.

Попит на таке будівництво зростає з року в рік. Ангари затребувані буквально в будь-якій сфері життя: виробництво, комерція, логістика, побутова сфера, стоянки, сільське господарство і спорт. Технологія дозволяє створити приміщення з нуля за 2-4 тижні в будь-який час року.

Монтажні роботи по великій мірі складаються з зварювальних робіт. Для роботи на висоті використовується кран і інші механізми. В результаті клієнт отримує надійне і довговічне будівлю, ще й за вигідною ціною. При цьому вільне планування дозволяє швидко змінити напрям бізнесу.

В Україні чимало будівельних фірм, готові запропонувати послуги зі зведення ангарів. Однак не кожна зможе запропонувати високу якість і швидкість робіт. Замовнику потрібно уважно шукати підрядника. Ми радимо знайти таку компанія, яка має необхідний досвід і репутацію на ринку.

Призначення:

 • Складські та логістичні комплекси;
 • Зерносховища і тваринництво;
 • Майданчики для занять спортом;
 • Торгова сфера — магазини, павільйони, склади;
 • Виробництво і технічні споруди;
 • Соціально-побутова сфера;
 • Автобізнес та ремонтні майстерні;
 • Інше.

Монтаж металевих ангарів:

Будувати ангари досить складне заняття, для цього потрібен — досвід, фахівці, техніка і матеріали. Компанія Ангар-ПРО забезпечить повний цикл робіт від проекту до розводки інженерних мереж. Ми, є прямим виконавцем всіх видів робіт, включаючи проектні.

Досвід і знання дозволяють нам виконати проект будь-якої складності. Ангар будь-якого типу, площі, висоти і призначення. Затвердження кінцевого проекту виходячи з потреб і побажань клієнта. Цінова політика відповідає всім вимогам українського будівельного ринку.

Співпрацюючи з нами Ви закриєте всі потреби в площах — виробничих, складських або торговельних. Металевий ангар — купити з Ангар-ПРО можна просто і вигідно. Звертаєтеся по телефону або онлайн через сайт / вайбер. Завжди раді допомогти!

Call Now Button