АНГАРИ ПІД КЛЮЧ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Металевий ангар під ключ в Україні«Angar-PRO» пропонує замовникам побудувати металевий ангар під ключ в Україні. Веб-сайт компанії допоможе Вам дізнатися докладну інформацію про нашу роботу. Також можна отримати консультацію у менеджера або технічного фахівця.

Будівництво металевих ангарів — це найкраща інвестиція на сьогоднішній день. Широке поширення цієї технології в останні роки пояснюється її дешевизною, довговічністю, якістю, мобільністю і простотою.

В основному, для стін і покрівлі використовуються модернізовані технології, такі як, сендвіч-панелі. Особливо актуальні вони для побудови: навісів; одноповерхових цехів і інших невисоких будинків. Панелі можуть бути різні по товщині і матеріалами. Більш вигідний за ціною варіант — профлист (профнастил). Він дозволить дуже швидко отримати легке по вазі будівлю, але з величезною площею і корисним об’ємом. Профільований лист отримують зі сталі, покритої полімерною плівкою.

Призначення:

 • Приміщення цехів і технічні будівлі;
 • Сільське господарство (сховища, тваринництво, автобази);
 • Торгові павільйони і навіси;
 • Логістика і склади всіх видів;
 • Заводи малих і великих розмірів;
 • Спортивні майданчики;
 • Парковки, паркінги, СТО, автосервіси;
 • Соціальна сфера.

Великий попит отримали проекти промислових і с / г будівель різних призначень. Індустрія швидко зростає і розвивається, тому і з’являється серйозна необхідність в зведенні, цехів, заводів, зерносховищ, птахофабрик, складів і інших приміщень. Можна сказати, що швидкобудуюємі споруди знаходяться на піку своєї популярності в Україні. Сучасних технологій дозволяють звести будь-який об’єкт за лічені тижні.

Будівництво «під ключ» користується найбільшим попитом. За кількістю готових об’єктів лідирують саме металеві будівлі. Це дуже просто пояснити. Ангар швидко монтується завдяки універсальній технології. Каркас за лічені дні збирається з металевих деталей, а потім обшивається обраним матеріалом. При цьому співвідношення ціни і якості не має собі рівних. Плюс до цього, каркасні ангари дуже універсальні.

Ще одна перевага — довговічність і надійність. Будівництво нових приміщень або розширенні площ можна почати на будь-якій ділянці. Будівля зможе служити без капремонту від 20 до 30 років. Звичайно, за умови якісних матеріалів і монтажу. Металеві ангари поділяються на кілька підкатегорій в залежності від типу стін. Бувають повністю металеві, з профнастилу або сендвіч-панелей.

Переваги:

 • Оперативність. В середньому для монтажу ангара площею 1000 м. Кв. потрібно 10 днів;
 • Вигідність. Найкраще співвідношення ціни, окупності та якості;
 • Вибір. Можна замовити, як типове рішення, так і індивідуальний проект «під ключ»;
 • Міцність і довговічність. При мінімальних вкладення Ви отримуєте будівля, яке прослужить мінімум 30 років.

Металевий ангар під ключ в Україні:

Кожен стик надійно закріплюється звареними швами або болтами. Вони повинні витримувати велике навантаження, і служити багато років. Технологію можна застосовувати цілий рік, включаючи зиму. Етапів зведення кілька. Роботи над новим об’єктом починаються з проектування. Береться типовий проект або створюється новий з урахуванням потреб клієнта, місцевості, типу грунтів і технічного завдання.

Після затвердження проекту починаються земляні роботи і заливка фундаментів. Зазвичай вони бувають двох видів: стовпчасті або стрічкові. Вибір залежить від: призначення ангара, особливостей грунту, підземних вод та клімату. На наступному етапі встановлюються колони. Крани та інша підйомна техніка допомагає встановлювати каркасні елементи. Після чого йде обшивка каркаса, яка буває холодної і теплої. Вибір варіанту і матеріалу, знову ж таки, на розсуд замовника.

Який матеріал найкраще підійде? Вибір залежить від технічного будівлі, тобто призначення споруди. Одне незмінно — це металевий каркас. Він застосовується скрізь — сільськогосподарські споруди, склади, магазини, промисловість і т. Д. Наш офіс знаходиться в місті Дніпро. Ви можете його відвідати при необхідності, або з’їздити на один з готових об’єктів компанії. Також, ми пропонуємо клієнтам інші послуги. Демонтаж, перенесення, заміну покрівлі, утеплення, ремонтні роботи та багато іншого.

Call Now Button