МОНТАЖ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Монтаж ангарів - ціна в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» багато років займається будівництвом швидкомонтованих будинків. На сайті Ви знайдете все про монтаж ангарів — ціна, терміни, оплата, умови, довговічність. Менеджер відповідь на всі питання, а при необхідності вважатиме кошторис.

Надійний каркас будівлі впорається з будь-якими навантаженнями. Стіни та покрівлю можна підібрати під ваші потреби. Найдешевше рішення — це профлист невеликої товщини. Якщо ж важлива підтримка температури круглий рік, то підійдуть сендвіч-панелі.

Уточнити ціну конкретного ангара з металоконструкцій Ви можете по телефону або вайберу. На сайті є форма онлайн-калькулятора, який допоможе прикинути тариф. Ціна залежить від типу будови, площі, висоти, виду стін і фундаменту. Ми готові запропонувати ангари на дуже доступних умовах. Телефонуйте в робочий час, і ми обговорюємо нюанси роботи.

Плюси:

 • Вигідна ціна;
 • Проста збірка;
 • Мінімум земляних робіт;
 • Малопотужні фундаменти;
 • Універсальність і довговічність;
 • Великий вибір проектів;
 • Швидкий монтаж.

Каркасні ангари в останні роки набули великої популярності. Вони підходять для самих різних цілей: сховищ, цехів, торгових комплексів, транспорту і логістики. Такі споруди збираються за принципом конструктора, що помітно зменшує і час будівництва, і собівартість приміщень. Ще це має позитивні сторони в разі демонтажу, адже будівля легко можна перенести в будь-яке інше місце.

Будівельна фірма Ангар-ПРО пропонує каркасні ангари в форматі «під ключ». Ми володіємо великим практичним досвідом, знаннями і необхідним оснащенням. Типові проекти дозволяють розподілити вагу конструкції таким чином, щоб вона довгий термін залишалася міцною і міцною. При цьому використовуються бюджетні полегшені фундаменти. Обшивка має високі показники герметичності, що позитивно позначається на часі служби.

Будова такого типу включає дві основні частини: каркас і огорожу (стіни, покрівля). Найпопулярніший і недорогий матеріал для стін каркасних ангарів — профнастил. Зведення нового об’єкта стартує з підготовки ділянки. Потім йде заливка опалубки під фундаменти. Виготовлення самого ангара відбувається паралельно на виробничому майданчику. Після підготовки починається монтаж і обшивка каркаса, з чим легко справляються професійні підрядники.

Призначення:

 • Промисловість;
 • Торгівля;
 • Склади;
 • С/г галузь;
 • Логістика;
 • Паркінги;
 • Спорт.

Монтаж ангарів — ціна, умови, проект:

Завдяки грамотній організації скорочується час і зменшуються витрати для замовника. Розцінки на будівництво дозволяють клієнтам нашої компанії на 100% виконати всі завдання. Ціни можна подивитися на веб-сайті, але це тільки попередня вартість. Остаточний кошторис залежить від площі і висоти, терміновості, технічного рішення і району проведення робіт. Отримати повну інформацію можна у нашого менеджера і технічного фахівця.

Компанія візьме на себе всю організацію будівництва. Ми пропонуємо зручний і вигідний формат «під ключ». Проект може бути, як стандартний, так і повністю новий. У будь-якому випадку, каркасні будинки надійні і безпечні, особливо коли використовують якісні матеріали. Для консультації або заявки напишіть або зателефонуйте нам. У розділі контакти можна знайти всі дані.

Проект, виробництво, монтаж, обшивка, планування, розводка мереж — все це виконує Ангар-ПРО. Ми багато років займаємося будівництвом аркових, прямостінних і шатрових ангарів. Терміни робіт максимально стислі — 10-30 днів. Довговічність, надійність, вигідна ціна, гарантія якості — це наші основні переваги. Інвестуючи свої кошти в таке будівництво ви будете отримувати прибуток багато років.

Call Now Button