МОНТАЖ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Монтаж ангарів по всій Україні«Ангар-ПРО» швидко виконає монтаж ангарів по всій Україні. Ми вже більше п’яти років працюємо в сфері будівництва таких споруд. Швидкомонтовані будівлі мають такі плюси — довгий термін служби, вигідна ціна, надійність і стислі терміни монтажу. Типовий проект займає 14-28 днів.

Основа ангара складається з легких і міцних металевих конструкцій. Каркас обшивають з зовнішньої сторони профлист або сендвіч-панелями. Фундаменти можуть бути точні або стрічкові, підлоги — земляні, глиняні або бетонні до 10 сантиметрів. Будівля може бути холодне або утеплене.

Вартість монтажу включає ціну матеріалів + виробництво робіт + заробітну плату робітникам. Матеріал залежить від вибору пристрою ангара і технічної задачі. Транспортні витрати теж можуть відрізнятися в залежності від віддаленості населеного пункту. Виконання робіт включає оплату витратних матеріалів, електроенергії та іншого. Зарплата залежить від швидкості будівництва і кількості персоналу. У будь-якому випадку вартість буде набагато менше, ніж у інших будівель з цегли, шлакоблоку або піноблоку.

Ангари бувають:

 • За формою: прямостінні, шатрові і арочні;
 • За матеріалом: профлист, сендвіч-панелі і ПВХ-тканина;
 • Увазі фундаменту: точений, стрічковий і суцільний;
 • По висоті: від 3 до 7, і більше метрів.

Попит на швидкобудуюємі будівлі підвищується щороку на десятки відсотків. Ангари можна використовувати в усіх сферах господарства: промисловості, торгівлі, логістиці, автобізнесі, сільському господарстві та соціальній сфері. Нинішні технології роблять можливим будівництво в найкоротші терміни і будь-який сезон, максимально оперативно.

Монтаж проводиться в основному за допомогою зварювання. Для подачі елементів конструкції використовують крани та інші підйомні механізми. Всі ці операції проходять дуже швидко, а в результаті з’являється надійне будівлю. Тим самим можна забезпечити будь-який бізнес великими площами.

Сьогодні в Україні багато компаній і просто бригад, які пропонують послуги з будівництва ангарів. Втім, не всі з них зможуть забезпечити потрібна якість і швидкість робіт. Замовнику досить складно зрозуміти до кого краще звернутися. Ми радимо знайти таку компанія, яка має необхідний досвід і репутацію на ринку.

Призначення:

 • Торгові та виробничі склади;
 • Сільське господарство;
 • Авіаційні ангари;
 • Майданчики для спорту;
 • Торгові павільйони та магазини;
 • Виробничі будівлі;
 • Соціально-побутова сфера;
 • Паркінги, СТО, стоянк»Ангар-ПРО» швидко виконає монтаж ангарів по всій Україні. Ми вже більше п’яти років працюємо в сфері будівництва таких будинків.и;
 • Інших видів.

Монтаж і будівництво ангарів:

Швидко і надійно будувати ангари просто так не вийде, для цього потрібні — техніка, проект, будматеріали і фахівці. Компанія Ангар-ПРО виконує повний комплекс робіт. Ми не посередники, а прямий виконавець всього комплексу робіт від проекту до монтажу.

Ми готові зробити практично все, що можна виконати за допомогою металоконструкцій. Ангари будь-якого типу, площі, висоти і призначення. При цьому наші ціни приємно здивують Вас, так як всі роботи виконуються своїми силами. Затвердження проекту строго за погодженням із замовником.

Замовивши наші послуги, ви вирішите питання організації будівництва. За лічені тижні можна покрити потреби бізнесу в складських або виробничих приміщеннях. Телефонуйте нам кожен день з 8-00 до 22-00 для консультації або подачі заявок.

Call Now Button