ПЕРЕНЕСЕННЯ АНГАРА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Перенесення ангара на нове місцеШвидкомонтовані будівлі — універсальний варіант приміщень для будь-якої діяльності. Одне з головних переваг те, що їх можна швидко демонтувати. Ми пропонуємо перенесення ангара на нове місце. На таку роботу зазвичай йде 1-3 тижні.

Витрати на каркасні об’єкти найнижчі в сфері будівництва. Така особливість пов’язана з невеликою матеріаломісткістю і трудомісткістю. До демонтажу / монтажу можна не привертати багато людей і техніки.

Про компанію:

Наші основні напрямки роботи — проектування, спорудження, покрівля, ремонт, демонтаж і перенесення ангарів. Більше 5 років компанія успішно працює на ринку України. За цей час було зведено більше 150 ангарів по всій країні. Ми гарантуємо найбільшу оперативність робіт. Завдання будь-якої складності буде виконана точно термін і дуже якісно.

Захід проводиться на основі великого практичного досвіду і умілих співробітників. Будь-який «переїзд» проводиться дуже дбайливо по відношенню до деталей конструкцією та обладнанням ангара. Парк спеціальної техніки дозволяє провести процес на найвищому рівні.

Для кожного проекту створюється свій план робіт, на основі побажань клієнта. Наша послуга допоможе перенести комерційне, складське або виробнича будівля з мінімальними втратами. Адже для будь-якого бізнесу дуже важливо не допустити довгий простій.

Ціна залежить від:

 • Технічної завдання;
 • Площі і висоти конструкції;
 • Віда матеріалів — каркаса, стін і покрівлі;
 • Терміновості робіт.

Перенесення будівель проходить з дотриманням технології і техніки безпеки. Під час перенесення виконуються будівельні роботи — заливка фундаментів, повторна збірка каркаса, обшивка, покрівля, утеплення та інші. За бажанням замовника проводиться герметизація швів і стиків, а також ізоляція.

Монтажні роботи проводяться в найкоротші терміни, так як набагато простіше повторно збирати каркас. Головне для нас — забезпечити хороші умови для експлуатації будівлі в новій точці. Адже перенесення позначається на матеріалах і на міцності конструкції.

Послуги компанії:

 • Зведення ангарів і навісів;
 • Заливка фундаментів і підлог;
 • Фарбування — зовнішня і внутрішня;
 • Перенесення і демонтаж;
 • Утеплення та ізоляція;
 • Покрівельні роботи;
 • Добудова або перепланування приміщень.

Будівництво і перенесення ангара з Ангар-ПРО:

Ми готові почати проект будь-якої складності за лічені дні. Три бригади фахівців можуть виїхати на місце робіт протягом 7-10 днів. Консультації проводяться за контактними телефонами. Попередній прорахунок ціни зробить менеджер, а при необхідності інженер.

Остаточна ціна проекту затверджується на місці, куди виїде наш фахівець. Після чого укладається договір і закуповуються матеріали. Порядок оплати поетапний у міру проведення монтажних робіт. Всі умови і обов’язки сторін закріплюються в письмовому вигляді.

Будинки ангарного типу призначені для різних завдань: сільського господарства, автобізнесу, логістики, виробництва, спорту та іншого. При бажанні ангар легко можна перевести з одного виду діяльності на інший. Будівництво та перенесення з нами пройдуть пройде швидко, вигідно і безпечно.

Телефонуйте на контактні телефони в будь-який час до 22-00. Наш фахівець надасть повну консультацію і узгодить всі моменти. Також буде складено договір, який підписується на місці.

Call Now Button