АНГАР ПІД КЛЮЧ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

побудувати ангар під ключ в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує побудувати ангар під ключ в Україні. Каркасні будівлі можна виготовити і змонтувати за лічені тижні. Детальну інформацію про ціни, терміни та інші умови можна подивитися на сайті. Консультації надаються кожен день з 8 до 20 годин.

Будівництво каркасних будинків, є основною діяльністю нашої будівельної компанії. Промисловість, торгівля і сільське господарство постійно потребують оновлення і розширення своїх площ. Звертайтеся, завжди готові допомогти. Консультація і прорахунок кошторису безкоштовні.

Велика частина замовників — це компанії малого та середнього бізнесу. Тому таке будівництво можливе будь-якому населеному пункті України, включаючи невеликі села. Не кажучи вже про самих великих містах — Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Вінниці та Львові. Дуже популярні швидкобудуюємі ангари, як цехи, склади, павільйони, логістичні комплекси і спортивні майданчики.

Наші переваги:

 • Швидкі терміни монтажу;
 • Власне виробництво;
 • Якісні і недорогі приміщення;
 • Чітке виконання технічного завдання;
 • Обслуговування будівель і гарантія.

Перші ангари будували з цегли, дерева та бетону для різних стоянок і ремонту. На сьогоднішній день ангар підходить для будь-якої діяльності офісу до сховища зерна. І будують їх тепер з металевого каркаса і легкої обшивки (профлист або сендвіч). Металева споруда збереже весь урожай або захистить сельсхозтехніку від погодних примх. Навіс підійде для зберігання сіна та соломи, а теплі ангари відмінно підійдуть для тваринництва.

Втричі за популярністю напрямок — виробничі приміщення і склади. Більшість сучасних цехів виконані з сендвіч панелей. При цьому, можна розділити площу на сегменти — склад, виробництво, офіс, побутова сфера. Цю ж технологію застосовують для торгових павільйонів і магазинів. Швидкомонтовані будівлі надійно захистять товари від пожеж, дощів і перепаду температур.

Також сендвіч-панелі можна використовувати для монтажу паркінгів, автосервісів, мийок і стоянок. Менш затребуване напрямки — спортивні комплекси. Хоч в нашій країні і люблять заняття спортом, але такі майданчики будують досить рідко. Який саме ангар будує вирішує замовник виходячи зі своїх потреб і можливостей. Ми готові запропонувати будь-який варіант на Ваш вибір, враховуючи побажання і цільове призначення.

Плюси ангарів:

 • Максимальне використання площі;
 • Вільне планування приміщень;
 • Гарний зовнішній вигляд;
 • Мінімальні витрати на обслуговування;
 • Комфортні умови в приміщенні;
 • Швидка окупність, швидкість робіт, довговічність;
 • Можливе перенесення і демонтаж.

Побудувати ангар під ключ. Ангар-ПРО:

Наша компанія Ангар-Про готова виконати весь комплекс робіт. Вузька спеціалізація дозволяє запропонувати замовнику високу якість і демократичні ціни. Ми присутні на ринку вже більше шести років. Більше ста об’єктів було побудовано за цей період. Ознайомитися з усіма відгуки можна на Гугл Мій Бізнес або нашому сайті.

Ангар прослужить настільки ж довго, як і будь-яка інша будова. Для виробництва своєї продукції ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і комплектуючі. Конструкції виробляються в місті Дніпро, використовуючи сучасне обладнання. Також можна отримати склад-ангар в повній комплектації, на відміну від багатьох конкурентів.

Металеві профілі виготовляються точно за кресленням, з урахуванням всіх навантажень. Після зведення будівлі клієнти отримують повний пакет документації. Детальну інформацію можна дізнатись за телефоном або вайберу. Побудувати ангар — вартість можна прорахувати на калькуляторі. З нами ви отримаєте нові площі для розвитку бізнесу — просто, швидко і дешево.

Call Now Button