РОЗРАХУНОК АНГАРУ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Розрахунок ангару на сайті Ангар-ПРОПропонуємо послуги виробництва і монтажу ангарів в Україні. На сайті компанії «Ангар-ПРО» можна самостійно зробити розрахунок ангару через онлайн форму. Або ж звернутися до нашого менеджера, який надасть попередній кошторис проекту.

Каркасні будинки мають ряд вигідних переваг. Серед яких можна виділити — невисоку вартість, довговічність, відсутність сезонності, термін монтажу і високу герметичність. Проект буде враховувати всі потреби замовника.

Завдяки архітектурним особливостям, будівля каркасного типу не піддається негативним впливам грунтових і стічних вод. Стіни прекрасно витримують вітер будь-якої сили. Двосхилий дах дуже добре справляється зі сніговим навантаженням. Оцинковане покриття і додаткова обробка захистить метал від корозії.

Плюси:

 • Швидка окупність проекту;
 • Вигідна ціна;
 • Проста збірка / демонтаж;
 • Вільне планування;
 • Чи не потрібна дозвільна документація;
 • Довгий термін служби;
 • Підходить для будь-якої діяльності;
 • Мінімальні терміни будівництва.

Властивості ангарів:

Великий вибір технічних рішень і форм, дозволить підібрати оптимальний варіант для будь-якого бізнесу. Для початку співпрацю потрібно створити проект. Або ж використовувати шаблонний типовий проект. Скажімо прямо, проектування з нуля, коштує набагато дорожче і забирає багато часу. Рекомендуємо використовувати простий варіант вже готових рішень. Грамотний розподіл навантаження і легкий каркас дозволять в рази зменшити витрати на фундамент і земляні роботи.

Важливо, що статус тимчасової споруди, зменшує кількість дозволів на будівництво. Досвід показує, що кожен задоволений клієнт приводить за собою ще кількох. Тому ми приділяємо особливу увагу якості та довговічності наших ангарів. Керівництво компанії завжди націлене на вигідне і довгострокове співробітництво. Ви не пошкодує, довіривши нам свій амбітний проект. Телефонуйте або пишіть нам в будь-який день тижня з 8 до 20 годин. Раді будемо відповісти на всі Ваші запитання!

Каркасні будівлі можна застосовувати у всіх сферах діяльності — торгівля, виробництва, склади та інших. Швидке за будівництво — це основний напрямок нашої діяльності. Нові технології і підходи дозволяють значно скоротити термін і собівартість монтажних робіт. Витрати на доставку матеріалів дуже помірні, так як вага конструкцій невеликий.

Основне застосування:

 • Склади і логістика;
 • Фермерський бізнес;
 • Промисловість;
 • Транспорт і стоянки;
 • Торгова сфера;
 • Соціально-побутове призначення;
 • Спортивні майданчики.

Розрахунок ангару — ціни, умови, терміни:

У чому перевага такої форми співпраці? Клієнт отримує проект, який враховує призначення будівлі і клімат регіону. Найчастіше використовуються прості типові проекти, що дозволяють мінімізувати витрати часу та фінансів. Після узгодження проекту ми починаємо виготовлення елементів каркаса. Власні потужності дозволяють не залежати від сторонніх підрядників, а також зменшують собівартість будівництва. Не кажучи вже про дотримання термінів.

Підготовка майданчика включає проведення земляних і бетонних робіт (фундамент). Після чого можна приступати до самого монтажу ангара. Важливо відзначити, що всі етапи будівництва відповідаю стандартам якості. Ангар під ключ дозволяє отримати мінімально можливу ціну за квадратний метр приміщення. Ми гарантуємо, що наші об’єкти одні з найвигідніших на ринку. Будівництво не займе багато часу, зазвичай це 10-20 днів, а якщо об’єкт невеликий, то менше.

На ринку країни представлено понад 400 малих і середніх підприємств. Однак, більша частина з них — це нові компанії. Такий стан речей пояснити дуже просто, так як ринок на підйомі. Надійних і перевірених компаній з високою якістю роботи не так вже й багато. Одна з таких фірм «Ангар-ПРО», яка працює з 2015 року і має великий послужний список готових об’єктів. Ми працюємо по всій країні від Львова до Маріуполя. Розрахунок ангару індивідуально для кожного клієнта.

Потрібно побудувати будинок максимально швидко і з вигідною ціною? Саме таке питання ставлять більшість замовників. І тільки ангари можуть повністю задовольнити таку потребу. Вони мають доступну ціну, швидко монтуються, не потребують дозволів, довговічні і надійні. Незважаючи на розмір, зведення нового об’єкта займе мінімальний час, на відміну від капітальних споруд. Консультація фахівців і розрахунок ангара безкоштовні.

Call Now Button