ВАРТІСТЬ АНГАРА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Розрахувати вартість ангара в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» працює в сфері каркасного будівництва. На сайті можна швидко розрахувати вартість ангара. Для цього перейдіть на головну сторінку і скористайтеся онлайн-формою. Вона покаже приблизну ціну за квадратний метр будівлі.

Каркасні металоконструкції користуються великим суперечкою в Україні. Їх переваги: ​​швидкість зведення, довговічність, міцність і окупність. Зазвичай з металевого каркаса будують ангари і склади, а також окремо стоячі навіси.

Розрахувати вартість ангара допоможе наш менеджер. На тарифи впливають складність технічного завдання, розміри будівлі, віддаленість будмайданчика, вид обшивки і фундаменту. Остаточний кошторис прописується в договорі і чітко дотримується. Ми пропонуємо будівництво на доступних умовах. Телефонуйте в робочий час (ПН-ВС з 8-00 до 20-00), і ми обговоримо всі деталі.

Плюси:

 • Вигідна ціна;
 • Універсальний монтаж;
 • Легкі фундаменти;
 • Довгий термін служби;
 • Типові і нові проекти;
 • Вільне планування.

Особливості будівель:

Для зведення будівель ми застосовуємо металокаркас з легких сталевих конструкцій (ЛСТК). Конструкції виробляються у підрядника або на власних потужностях. Нові технології та сучасне оснащення дозволяють виготовляти профілі високої надійності за лічені дні. Конструкції повністю відповідають кресленням / проекту, тому їх можна дуже оперативно збирати на будмайданчику. Середній час монтажних робіт складає 10-20 днів.

Наш головний плюс — великий досвід зведення різних будівель і споруд. Починаючи від зерносховищ і складів і закінчуючи офісними комплексами. Команда працює по всій Україні ось уже більше 5-6 років. Кожен день ми надаємо докладні консультації потенційним клієнтам, і відразу готові приступити до нового проекту. В який входить весь цикл виробництва від креслення до утеплення і фарбування.

Проектно-будівельна компанія «Ангар-ПРО» — це молода команда однодумців. Фахівці в багатьох сферах: виготовлення, креслення, монтаж. Ми завжди підлаштовуємось під побажання та потреби клієнта. Найпопулярніший варіант — каркасні ангари з профлиста. Зведення нового об’єкта стартує з підготовки ділянки. Потім йде заливка опалубки під фундаменти. Виготовлення самого ангара відбувається паралельно на виробничому майданчику. Після підготовки починається монтаж.

Призначення:

 • Виробнича сфера;
 • Комерційна нерухомість;
 • Складські та логічні комплекси;
 • Агробізнес і сховища;
 • СТО, паркінги, стоянки;
 • Соціальна сфера.

Розрахувати вартість ангара в Ангар-ПРО

Основу конструкції становить міцний «скелет», який обшивається зовні. При проектуванні враховуються найрізноманітніші навантаження — технологічні і кліматичні, включаючи рельєф і грунту. Частини каркаса складають міцні елементи (куточки, швелери, двотаври), кріплення і складальні пластини. Все це скріплюється в одну конструкцію через сварку або болтове з’єднання.

У профілі закладаються потрібні отвори, необхідні для різних видів кріплень. На будмайданчику елементи вставляються в місця кріплення і фіксуються. Зовні каркас обшивається профнастилом або сендвіч-панелями. Також можна тимчасово обшити будинок ПВХ-тканиною — тентом або брезентом. Однак, ми рекомендуємо, відразу робити обшивку довговічними і надійними матеріалами.

Порядок робіт стандартний: виробництво каркаса, доставка на монтажний майданчик і монтування конструкцій. Утеплення, фарбування, розводка комунікацій проводиться за бажанням замовника. Є можливість побудови теплих будинків з власною системою опалення. Оснащення виробничими лініями, системою кондиціонування та іншим обладнанням проводиться в останню чергу.

Будівництво ангарів, може здійснюватися із залученням кранів або без них. Для проведення робіт буде досить невеликий бригади монтажників. Будівельні роботи можна почати в будь-якому регіоні України. Більш детальну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера і технічного фахівця. Графік роботи: Пн-Нд з 8 до 20 годин. Консультація і прорахунок кошторису — безкоштовно.

Call Now Button