БУДІВНИЦТВО АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Швидкобудований ангар в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує побудувати швидкобудований ангар в будь-якій точці України. На сайті можна дізнатися всю інформацію, а також отримати консультацію менеджера або технічного фахівця. Вартість квадратного метра приміщення від 1250-1300 гривень.

Терміни монтажних та загальнобудівельних робіт не перевищують 2-4 тижні. Значно полегшує процес то, що не потрібні дозволи на початок будівництва. Більш точний час робіт можна сказати, знаючи технічне завдання і розміри приміщення.

В даний час йде велике зростання в сфері швидкомонтованих будівель. Ангар прекрасно підходить до будь-якої діяльності — промисловість, сільське господарство, логістика та іншим. У порівнянні з капітальними будівлями, це більш вигідна і надійна інвестиція. Великий вибір технічних рішень і матеріалів дозволяє знайти оптимальний варіант. Ангар бистровозводімий в будь-якому випадку буде вигідніше оренди або купівлі б / у приміщення.

Застосування ангарів:

 • Агробізнес;
 • Промисловість;
 • Торгівля;
 • Складські комплекси;
 • Паркінги та стоянки;
 • Соціальна сфера;
 • Офісні та адміністративні будівлі;
 • Логістична діяльність;
 • Заклади громадського харчування;
 • Побутові споруди.

Конструкція ангарів:

Сталевий ангар — це збірна конструкція, виготовлена ​​під конкретний проект. Вони складається з двотаврів, куточків, швелерів, труб та інших елементів. Частини каркаса можуть приварюватися або пригвинчуватися до інших елементів вже на будівельному майданчику. Це спрощує роботи по модернізації або переносу будівлі. У промисловій сфері такі випадки часто бувають, особливо коли виробництво розвивається і не стоїть на місці. Наприклад, підприємство розширюється або змінює профіль роботи. Або склад потрібно перетворити в технічну споруду або складальної цех.

Буває, що змінюються технології, і потрібно швидко адаптувати будівлю до нових вимог. Відповідати іншим стандартам може тільки адаптивна конструкція. Саме така, як в будівлях каркасного типу, які самі по собі сприяють таким змінам. Особливо корисні скорочення елементи. З такими деталями конструкції набагато простіше працювати, чого не скажеш про зварювання

Заводське виробництво легких металоконструкцій полегшує транспортування і складання елементів. Чи не потрібна важка автотехніки, так як не потрібно доставляти довгі ферми і балки. Адже вони будуть зібрані на монтажному майданчику з дрібних частин. Звичайно, є варіант часткової збірки і доставки на місце в зібраному вигляді, але це швидше виняток. Вигідніше доставити окремі деталі, і за місцем їх збирати.

Важливі чинники:

 • Площа і висота. Важлива не тільки загальна площа покрівлі і стін, але і сумарна. Висота впливає на вагу конструкцій.
 • Форма ангара. Чим складніше форма ангара, тим дорожче його вартість. Будівництво будівлі прямокутної форми найвигідніше.
 • Холодний або теплий. Є три види будівель: холодні, утеплені і теплі. Перші два з профлиста, а третій з сендвіч-панелей,
 • Металоємність. Який загальна вага металоконструкцій по відношенню до площі / об’єму будівлі.
 • Земляні робіт. Скільки потрібно прибрати грунту для підготовки майданчика і місць фундаменти.
 • Вид фундаменту. Найчастіше застосовують точковий і стрічковий. Перший більш економний і простий.

Швидкобудований ангар в Україні:

Багато хто не знає, наскільки вимогливі виробничі будівлі. Тут потрібен особливий підхід і з точки зору конструкції, і з точки зору функціональності. До того ж, можуть виникати дуже складні питання з логістики. Зводячи подібні об’єкти потрібно враховувати особливості технологічного процесу. Це дозволяє адаптувати будівлю під конкретні процеси. Також потрібно враховувати вимоги і стандарти, що стосуються, правил техніки безпеки та охорони праці. Особливо важлива — протипожежна безпека.

У приміщенні часто буває складська і виробнича частина, а також офісні та побутові приміщення. Проектування цих просторів вимагає різних технічних і будівельних рішень. Всі інвестиції в будівництво повинні відповідати потребам замовника. Слід враховувати, що проектування повинно враховувати той факт, що компанія повинна розвиватися і надалі. Швидкобудований ангар можно звести за лічені тижні.

Через деякий час ангар може бути перебудований, розширений, модернізований або пристосований під іншу діяльність. Внутрішнє планування може значно змінитися або отримати нові площі. Все це потрібно передбачити з самого початку, щоб наступні інвестиційні процеси складали логічне і послідовне продовження роботи. Прикладом таких рішень, є наша компанія. З 2015 року ми спроектували і збудували понад сто об’єктів по всій країні.

На першому етапі нашої діяльності, в основному, будувалися об’єкти до 1000 м2. Однак, у міру розвитку були зведені всі більші ангари. Нещодавно ми спроектували і побудували великий комплекс — понад 4000 кв. м .. Зараз в роботі ще один склад-сховище такої площі, що відповідає всім вимогам сучасної логістики. Інші послуги компанії: перенесення, подовження, демонтаж, покрівля, утеплення, ремонт та інші роботи.

Call Now Button