АНГАР З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Скільки коштує ангар з сендвіч-панелей в Україні«Ангар-ПРО» пропонує послуги з будівництва каркасних споруд в Україні. Багатьох відразу цікавить: Скільки коштує ангар з сендвіч-панелей або профнастилу?

Точну ціну можна сказати тільки знаючи технічне завдання, і погодивши проект. Мінимальна вартість кваддартного метра — 1700 гривень для панелей і 1300 гривень для профнастилу. Проект узгоджується з замовникам під цільові потреби приміщення. Він може бути, як типовий, так і повністю новий. Зазвичай, ми пропонуємо кілька варіантів рішень, а клієнт вибирає найвигідніший.

Нові технології дозволяють проводити монтажні роботи в дуже стислі терміни. Це стосується самих різних форм і конфігурацій. Роботи по каркасному методу будівництва (сендвіч-панелі і профнастил), виділяються дуже демократичними цінами. У порівнянні з капіталами будівлями різниця в ціні квадратного метра може досягати 2-4 рази. При цьому параметри наших об’єктів нічим ні поступаються капітальному, а їх призначення — універсальне.

Головні плюси:

 • Швидкі терміни будівництва. Без залучення важкої техніки і великий бригади будівельників;
 • Не потрібно отримання дозвільної документації для початку будівництва;
 • Монтаж каркаса прямо на будівельній ділянці, з мінімальними логістичними витратами;
 • Спеціальні технології з’єднання, забезпечують надійність, міцність і захист від попадання рідини;
 • Низькі вимоги до масивності фундаментів, за рахунок малої маси конструкцій;
 • Висока окупність досягається за рахунок низької ціни і швидкості робіт.

Каркасна технологія знайшла величезну популярність в Україні за рахунок швидкості і малих вкладень. При цьому приміщення підходять для будь-яких сфер діяльності: торгівля, виробництво. сховища, автопарки, побутова сфера, спорт та інших. Металеві профілю, виготовляються на сучасному обладнанні. Ангар значно легше і міцніше капітальних будівель з цегли та інших матеріалів. Тому установка на фундамент не вимагає багато часу і грошових витрат.

В залежності від побажань клієнта, можна зводити будівлі трьох типів: теплі, утеплені і холодні. Перший варіант забезпечить високий рівень комфорту в приміщенні цілий рік, а також найвищі параметри теплоізоляції. Другий варіант, можна назвати більш економічним. Він підходить для приміщень, де не потрібно занадто висока температура — склади, сховища, парковки. Холодний ангар підійде для будинків з мінімальними вимогами.

Як матеріали для утеплення, найчастіше, застосовують минвату або пінополіуретан. Матеріалом для «скелета», є легка і міцна сортова сталь. Сюди входять такі елементи — двутаври, швелера, колони, куточки, розкоси і інші. Вона виділяються блискучими експлуатаційними параметрами, і можуть прослужити десятки років. Сендвіч-панелі можуть бути вже готові — заводські або полистовой складання.

На ціну впливають такі чинники:

 • Розміри приміщення. Основні — це площа і висота, а також довжина прольоту по відношенню до ширини.
 • Форма будівлі. Найпопулярніші види — прямокутна, арочна, шатрова, полигональна.
 • Вид обшивки. Сендвіч-панелі, профнастил, ПВХ-тканина (брезент).
 • Металоємність. Витрата металу на одиницю площі або об’єму.
 • Складність проекту. Наскільки будівлю типове. Кількість дверей, вікон, воріт, ліхтарів.
 • Земляні роботи. Кількість землі, яке необхідно прибрати для підготовки майданчика.
 • Фундамент і підлоги. Вплив цього фактора на кошторис дольной значне +/- 5%.

Скільки коштує ангар з сендвіч-панелей:

Швидкомонтовані будівлі значно дешевше аналогічних із цегли і бетону. Вартість зведення ангара розраховується індивідуально, з урахуванням таких факторів: розміри об’єкта; складність технічного завдання; виду обшивки; особливості рельєфу та інших. Додаткові вимоги до ангару, найчастіше, пов’язані з їх цільовим призначенням. Наприклад, для офісного комплексу вимоги одні, а для зерносховища або складу — зовсім інші.

Металевий каркас виконує роль єдиної несучої конструкції. У виробництві використовують велику номенклатуру металевих деталей. Вони створюються на основі технології 3D-моделювання з мінімальними витратами матеріалів. Це дозволяє отримувати дуже надійну деталь за мінімальною вартістю. Конструкції повністю відповідають кресленням з похибкою до 2-3 міліметрів. Далі вони доставляються на місце збірки.

Стійкість будівлі на місцевості залежить від міцності і надійності фундаментів. Вид підстави залежить від майбутніх навантажень — зовнішніх і внутрішніх. Найпопулярніші варіанти такі: стрічковий фундамент під зовнішню стіну; свайно-гвинтовий фундамент; плитний фундамент — найдорожчий і надійний; стовпчастий / точений фундамент — найпопулярніший. Рішення також залежить від бюджету замовника ми його побажань.

Ангари затребувані скрізь — агробізнес, промисловість, торгівля, логістика, спорт та інших сферах. Швидке за будівлю стане найкращою інвестицією для Вас і Вашого бізнесу на довгі роки. Сучасні технології дозволяють зменшити термін окупності до 1-2 років. Консультації по телефону і вайберу. При бажанні, можна відвідати офіс компанії в місті Дніпро. Звертайтеся, завжди готові допомогти!

Call Now Button