СКІЛЬКИ КОШТУЄ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Скільки коштує побудувати ангар в УкраїніФірма «Ангар-ПРО» пропонує будівництво ангарів в усіх регіонах України. Багато клієнтів запитують: скільки коштує побудувати ангар? Відповідь залежить від площі і висота будівлі, виду обшивки, фундаменту, кроку колон, планування, розводки і інших умов.

Каркасне спорудження складається з металоконструкцій і обшивки. Стіни і покрівля можуть бути з профлиста або сендвіч-панелей. Терміни будівництва таких будинків зазвичай складають від 10 до 25 днів, в залежності від площі і технічного рішення.

Виробничо-будівельна фірма Ангар-ПРО представляє повний комплекс робіт з будівництва. Ми готові запропонувати клієнтам об’єкти різної конструкції призначення. Працюючи на ринку з 2015 року ми отримали великий досвід і знання в сфері швидкомонтованих будівель. Головна перевага — якісні ангари за найвигіднішими цінами. На сайті можна дізнатися скільки коштує побудувати ангар, а крім того:

 • Про технології будівництва ангарів;
 • Про переваги сендвіч-панелей;
 • Характеристики каркасних будинків;
 • Варіантах технічних рішень;
 • Терміни будівництва;
 • Загальних переваги каркасних ангарів.

Надійність:

Технологія будівельно-монтажних робіт забезпечить самі стислі терміни для зведення об’єктів. Причому це стосується будівель самої конфігурації і призначення. Ми пропонуємо замовникам роботи за каркасною технологією, яка має на увазі мінімальні фінансові та часові витрати. При цьому строки експлуатації таких будівель не поступаються капітальним, а в багатьох випадках навіть перевершують їх.

В Україні будівництво ангарів набирає все більшої популярності в останні роки. Так станься завдяки швидкій швидкості монтажу та малих інвестиціях для будівництва. Зауважимо, що тут важливу роль відіграють два фактори — легкість конструкцій і мінімальний час на земляні та бетонні роботи. Металеві деталі для каркаса, виготовлені на новітньому обладнанні, з використанням оцинковки. Таким чином виходить надійний захист про будь-яких зовнішніх впливів.

Призначення:

 • Агробізнес і зерносховища;
 • Виробничі приміщення;
 • Соціальна сфера;
 • Транспортна логістика;
 • Автобізнес;
 • Торгова сфера;
 • Спортивні майданчики.

Теплий або холодний ангар:

Кожен клієнт сам вирішує, яку саме будівлю йому потрібно — утеплене і холодне. У першому варіанті є маса плюсів, головний з яких в тому, що можна використовувати площі круглий рік. Які б температурні умови не були у зовнішньому середовищі, всередині будівлі зберігаються комфортні умови. Головними теплоізоляційними матеріалами можна назвати мінвату або пінополіуретан.

Що стосується будівель з профлиста (холодного типу), то вони теж мають плюси. Головний з яких — більш низька ціна, а точніше на 30-40% дешевше. Ще один плюс — мінімальні терміни будівництва для якого не потрібна складна техніка, дорогі матеріали і велика кількість робітників. Виготовлення каркаса проводиться прямо на місці, що знижує собівартість будівництва. Велика частина робіт виконує за допомогою зварювання і болтового з’єднання.

Мала вага споруди уможливлює зниження вимог до фундаменту. Тим самим ціна на його пристрій в рази нижче, ніж у капітальної споруди. Основним матеріалом для обшивки виступає міцна оцинкована сталь (профнастил). Вона має не тільки високі властивості експлуатації, але і вельми красивою зовнішній вигляд. Таким чином не потрібні оздоблювальні роботи ні зовні, ні всередині будівлі.

Call Now Button