СПОРУДЖЕННЯ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Скільки коштує побудувати ангар в Україні. спорудження ангарівПропонуємо послугу — спорудження ангарів в Україні. Компанія Ангар-ПРО готова виконати весь комплекс робіт з будівництва каркасних будинків. Виробництво і монтаж, включаючи проект, займає в середньому 3-5 тижнів. Логістика забезпечується власним парком автотехніки.

Ми пропонуємо: проектування; земляні роботи; бетонування фундаментів; виготовлення каркаса і монтажні роботи. Можливий частковий або повний ремонт; будівництво навісів; демонтаж або подовження ангарів. Вузька спеціалізація дозволяє запропонувати якісні послуги. Спорудження ангарів можно виновувати в будь-який сезон року.

Ангар-ПРО — це стабільний і надійний партнер для Вашого бізнесу. Грамотна логістика дозволяє будувати будівлі по всій Україні без шкоди для ціни або якості. Ми завжди цінуємо клієнтів, дбаючи про плідних і довгих відносинах. Адже ангар не тільки потрібно побудувати, а й довгі роки підтримувати в ідеальному стані. В якості підтвердження можемо надати успішні проекти від Закарпаття до Донецької області.

Наші переваги:

 • швидкі і якісні роботи;
 • довгий термін служби і низькі витрати на експлуатацію;
 • міцні та довговічні матеріали;
 • свій парк техніки і бригади робітників;
 • вигідні ціни в порівнянні з конкурентами.

Міцний каркас з металу має мінімальну вагу, що є одним з переваг технології. Він довговічний і вигідний за ціною, враховуючи витрати на виробництво, доставку і збірку. Це обумовлено простотою конструкції, а також корисними якостями матеріалу. Обшивка стін і даху профнастилом теж може зменшити вартість. Наприклад, не потрібні будуть оздоблювальні матеріали, а це зменшити витрати на обслуговування. Споруда ангарів гарантується в точні терміни, прописані в договорі.

Серед замовлень дуже популярні утеплені будівлі з профнастилу. Стіни прямокутні або арочні. Дах — односхилий або двосхилий, зазвичай має, нахилений в 3-5 °. Технологічні отвори — вікна, ліхтарі, ворота та двері проектуються в кількості, необхідній замовником. Для складів з дорогими товарами може бути протипожежна перегородка, до якої прикріплюються конструкції з опущеним нижнім фланцем. Зал оснащується воротами та дверима, а світло потрапить через вікна і ліхтарі.

Якщо товари горючі, то може бути передбачена система димовидалення, що включає димові отвори і завісу, що розділяє приміщення на дві зони. Додатково на фронтальній стіні може бути розширений навісом. Для виробничих будівель передбачений нахил покрівлі в 7-8 °. Дах утеплюється ватою товщиною 200-250 мм. Для утеплення стін, найчастіше, застосовується пінопласт товщиною 120 мм. Працівники підприємства отримують комфортні умови для щоденної діяльності, що важливо для продуктивності.

На ціну впливає:

 • Розмір. Важлива не тільки загальна площа і висота, але і сума площ стін і покрівлі.
 • Форма. Найвигідніший варіант — це Прямостінні форма.
 • Вид обшивки. Профнастил, сендвіч-панелі або пвх-тканину.
 • Металоємність. Загальний витрата металу на одиницю об’єму або площі.
 • Земляні роботи. Обсяг землі, який потрібно витягти для підготовки майданчика.
 • Тип фундаменту. Найчастіше, це точкові фундаменти під кожну колону.

Спорудження ангарів в Україні. Компанія Ангар-ПРО:

Компанія надає повний цикл виробництва ангарів в Україні. Ми проектуємо, виробляємо і встановлюємо сталеві конструкції. При цьому забезпечується високий рівень сервісу і якості. Готові запропонувати краще рішення для клієнтів з усіх сфер бізнесу. Надійність, доступність, якість та гнучкість — наші головні переваги. Будь-які будівельні роботи повинні починатися саме з таких цінностей.

Ми вже більше п’яти років займаємося виробництвом сталевих виробів за типовими і новим проектам. Великий досвід роботи в цій сфері дозволяє досягати 100% успіху. Пропозиція компанії включає в себе проектування, болтове з’єднання, різання, прокатку і зварювання. Сюди ж входять слюсарні послуги, токарна обробка і фарбування. На місці будівництва все конструкції збираються під ключ, а потім обшиваються і утеплюються, якщо це потрібно.

Виробництво легких каркасів з металу виробляється на нашому майданчику в місті Дніпро. Ангар-ПРО поставляє компоненти для ангарів, складів, навісів та зерносховищ. Компанія відома в Україні своєю якістю і надійністю. Вона спеціалізується на малих і середніх будівлях — стандартна площа 1000-2000 м. Кв .. Відділ проектування дозволяє надати клієнтові кращий варіант під його потреби, з урахуванням напрямку діяльності. Одне з найважливіших завдань нашої команди — адаптуватися до потреб кожного замовника.

Call Now Button