ВИГОТОВЛЕННЯ АНГАРІВ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Виготовлення ангарів з металоконструкцій в УкраїніФірма «Ангар-ПРО» готова виконати виготовлення ангарів з металоконструкцій в Україні. Ми можемо створити проект, зробити каркас і виконати монтажні роботи. Весь цикл робіт проводиться в найстисліші терміни до 1 місяця.

Повна інформація за цінами, умовами та термінами надається після обговорення технічного завдання. Побудовані нами будівлі є в багатьох великих і малих містах країни. Фото ангарів можна подивитися в розділі меню «Наші об’єкти».

Матеріал каркаса легка сортова сталь. В основному це куточки, швелера, двотавр, труби та інші вироби. Обшивка стін може бути трьох типів: сендвіч-панелі, профнастилу і ПВХ-тканина. Утеплений профлист, має всередині 1-2 шари утеплювача. Сендвіч-панелі, є різних видів, в залежності від призначення об’єкта. Фундамент, найчастіше, точковий у формі склянки або стрічковий під всю довжину зовнішньої стіни.

Плюси ангарів:

 • Зведення за 10-30 днів;
 • Вигідна ціна;
 • Мінімальний час окупності;
 • Висока міцність і надійність;
 • Термін служби від 20 років;
 • Чи не потрібен дозвіл на початок будівництва;
 • Вільне планування.

Вигідне і безпечне будівництво:

Аналізуючи будівельний ринок України, відразу кидається в очі підвищений попит на ангари. Зведення таких конструкцій має величезні обороти, як в містах, так і в сільській місцевості. Тут немає нічого дивного — більш низька ціна на виготовлення + висока якість. Адже нові технології і матеріали дозволяють будувати міцні і надійні ангари різної ємності.

Особливо актуальна така економія для малого і середнього бізнесу, який постійно потребує нових площах. При цьому ціна каркасних будівель навіть менше вартість б / у капітальних будівель. Особливість сучасного швидкомонтованих будинків в його легкому каркасі з металоконструкцій. Як було сказано, витрати на новий ангар можуть наближатися за цінами до старих цегляних об’єктів.

У той же час не можна сказати, що втрачається якість, а зовнішній вигляд навіть краще капітальних аналогів. Якщо порівнювати з орендою, то виявиться, що побудувати новий об’єкт набагато вигідніше багаторічних платежів. До того ж нова металоконструкція більше підходить замовнику, адже вона буде виконана під його потреби, враховуючи побажання клієнта і призначення споруди.

Основне призначення:

 • Промисловість;
 • Автобізнес;
 • Сільське господарство;
 • Комерційна сфера;
 • Соціально-побутові комплекси;
 • Логістика і транспорт;
 • Інші варіанти.

Виготовлення ангарів з металоконструкцій в Україні:

Бізнес поступово переорієнтується на будівництво швидкомонтованих ангарів. На відміну від інших будівель, їх можна змонтувати за лічені тижні. Подібна швидкість дуже важлива при виборі даних конструкцій. Прийнято думати, що найпопулярніше призначення — зберігання зерна, овочів, промтоварів. Однак, використання металоконструкцій не закінчується сховищами або складами.

Не менш популярні — автостоянки, логістичні комплекси, виробничі цехи, криті ринки, торгові приміщення, СТО, паркінги та схожі сфери. Як бачите, ці конструкції мають масу різних областей застосування. Тому переваги великих металоконструкцій — це ефективність і економія. Ще один важливий плюс — можливість подовження, перенесення або продажу.

Компанія Ангар-ПРО виконають повний комплекс робіт зі зведення ангарів, складів, навісів та інших некапітальних будівель. У нас є виробничий майданчик, досвідчені співробітники, можливості проектування, свій транспорт для доставки конструкцій і матеріалів. Для заявок і консультацій звертайтесь за контактними номерами телефонів або через сайт. Попередній проект і кошторис безкоштовна.

Call Now Button