ХОЛОДНИЙ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Холодний ангар в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» пропонує побудувати холодний ангар в будь-якому регіоні України. Тариф за квадратний метр стартує від 1300 гривень. Точну вартість можна сказати після узгодження проекту і технічного завдання.

Каркасні споруди з профнастилу дуже популярні в останні роки. Вони універсальні, недорогі і довговічні. А найголовніше мають найменший термін окупності серед усіх видів будівництва.

Сучасні матеріали і походи дозволяють зводити ангари в максимально стислі терміни. При цьому бюджет будівництва може бути дуже невеликий. Виготовлення засноване на застосуванні сталевих профілів. Головне конструктивна перевага в легкій вазі каркаса, що значно зменшує витрати на зведення об’єктів.

Переваги:

 • Низькі ціни;
 • Термін окупності;
 • Не потрібен дозвіл;
 • Універсальне призначення;
 • Довговічність і міцність;
 • Можливе розширення і перенесення;
 • Вільне планування.

Технологія:

Технологія дозволяє зводити будівлі в мінімальні терміни, навіть на невеликій ділянці. При цьому для монтажних робіт не потрібна велика бригада робітників. Середня кількість — 5-10 осіб. Технологія найчастіше затребувана в сферах агробізнесу, виробництва, комерційної діяльності та логістики. В ангарі можна розташувати: склад, цех, сховище, ферму, автопарк, магазин, офіс і інші об’єкти. Приміщення може бути холодним або утепленою.

Ангари підійдуть для будь-якої діяльності, спрямованої на отримання прибутку. Так як термін окупності мінімальний, то власник може вигідно отримати площу. Технологія не передбачає застосування важкої техніки. Не потрібно готувати майданчик для крана або великих складів. Всі матеріали відразу йдуть в роботу і монтуються за лічені дні. Невелика вага конструкції також мінімізує витрати на її доставку.

Всі ці особливості значно скорочують терміни зведення. Причому в подальшому за ще менший час можна перемістити об’єкт на іншу ділянку. Наприклад, демонтаж і перенесення виробничого цеху дуже вигідний для заводів і фабрик. При цьому приміщення прослужить власнику не менше 20-30 років. Будинки готові до експлуатації навіть в непростий кліматичній зоні. Сталеві конструкції добре ізольовані, а значить мало схильні до впливаю дощу і випарів.

Каркасне будівництво має ще ряд переваг, здешевлюють кошторис. Головне, на що важливо звернути увагу — це витрати на фундамент. Легка вага конструкцій передбачає мінімальні вимоги до них. Так ангар важить приблизно на 3/4 менше, ніж капітальна споруда, і на 1/3 менше, ніж дерево і металопластик. У підсумку, ціна будівництва холодного ангара висотою 3-5 метрів, знаходиться на рівні 1300-1600 грн/м кв.

Основне призначення:

 • Промислові цехи;
 • Ферми і сховища;
 • Торгові склади;
 • Логістична сфера;
 • Торгова нерухомість;
 • Паркінги та стоянки;
 • Спортивні комплекси;
 • Побутова сфера;
 • Інше.

Побудувати холодний ангар в Україні:

Зверни увагу, що відсутні будь-які обмеження для зведення конструкцій. Розпочати роботи можна навіть в сувору зиму. Це дозволяє стартувати при будь-яких погодних умовах, включаючи мінусову температуру. Подібні властивості сучасної технології особливо важливі в сільському господарстві: звести конструкцію можна безпосередньо перед початком польових робіт, на територіях з грунтовими дорогами. Компоненти конструкції збираються безпосередньо на майданчику.

Конструкції з металевих профілів і профлиста дозволять виконати монтаж промислових будівель, ферми або складу. Витрати на складальні роботи досить невеликі. основна вартість закладається в ціну матеріалів. Вигоди помітні ще на етапі зведення, коли потрібні мінімальні земляні та бетонні роботи. Так як конструкція дуже легка, то і необхідності в масивному фундаменті немає. Будинки ваидержівают високі снігові і вітровим навантаження.

Гнучкий проект дозволить замовнику задати необхідні параметри будівлі. Наприклад, по ходу робіт і навіть після їх завершення можна поміняти число і розмір секцій. Інженерна інфраструктура знаходиться в стінах будівлі, що також надає гнучкість конструкції. Наша компанія готова збудувати об’єкт в будь-якій точці України. Всю інформацію можна дізнатися за телефоном у нашого технічного фахівця. Графік консультацій: кожен день до 22-00.

Call Now Button