ЗАЛІЗНІ АНГАРИ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Залізні ангари в УкраїніЗалізні ангари (металеві) пропонує українська компанія Ангар-ПРО. Середні терміни будівництва становлять 15-20 днів, а для невеликих об’єктів і того швидше. Все залежить від вибору технічного рішення та потреб замовника.

З якого матеріалу буде зібрана дах і стіни — вирішувати клієнту. Ми можемо тільки порадити найкращі варіанти для під Ваші завдання і потреби. Кожне технічне рішення має ті чи інші переваги, і свою області застосування.

Швидкомонтовані ангари — це конструкція, яка зводиться з металевого каркаса і незнімної опалубки — сендвіч-панелей, тентів або листової сталі. Монтаж об’єктів такого типу проводиться за допомогою болтів або зварювання. Головна перевага — швидкість монтажу і низькі ціни. Не потрібні дорогі кріплення і монтажні розчини.

Види ангарів:

  • прямостінні;
  • арочні;
  • шатрові;
  • полігональні.

Металеві ангари має величезний спектр призначення. Це можуть бути майстерні, склади, сховища, цехи, офіси, павільйони, СТО, парковки і багато іншого. За конструкцією вони поділяються на безліч типів і видів. Дуже популярні утеплені ангари з легких конструкцій. Також вони можуть бути холодними, якщо не потрібні особливі умови для внутрішніх приміщень. Який варіант вибрати? Відповідь залежить від умов роботи і вимог замовника.

Теплоізоляція найбільш затребувана в зонах з великим перепадом температур. Наприклад, це може бути утеплення в формі полистовой складання профнастилом. Утеплювач може бути: мінеральна вата, піноізол і інші сучасні матеріали. Також важлива вогнестійкість каркасних ангарів, яка значно вище, ніж у капітальних будівель. Для складів, парковок і сховищ — це питання підвищеної важливості.

У сільському господарстві дуже популярні арочні ангари. Об’єкт овальної або напівкруглої форми (арочної), з об’єднаної дахом і стіною. Будівля дуже добре показало себе для зерносховищ і різних технічних споруд. Воно дуже міцне, довговічне і надійне. Однак більш популярний варіант — сталевий ангар з прямими стінами. Таке приміщення дозволяє використовувати весь обсяг від підлоги до даху.

Галузь застосування:

  • склади для товарів і сировини;
  • логістичні комплекси та автостоянки;
  • торгові павільйони, ринки і магазини;
  • сільськогосподарський бізнес;
  • промислові та технічні об’єкти;
  • побутова сфера і спортивні майданчики.

Залізні ангари «під ключ»:

Що потрібно для початку будівництва? По-перше, потрібен проект ангара, який повністю описує будівлю. Найчастіше пропонуються типові рішення, але можливо і індивідуальне проектування. Ким розраховується кошторис на будівництво? Наші інженери готові надати попередню кошторис. Остаточна вартість буде узгоджена тільки після виїзду фахівця на об’єкт і укладення договору.

Після підписання договору слід закупівля матеріалів та виїзд бригади на місце. Порядок такої: земляні роботи, влаштування фундаментів, збірка каркаса, обшивка стін, планування приміщень. Будинки каркасного типу зводяться в найстисліші терміни. Вільне планування приміщень дозволяє провести будь-які інженерні мережі. Будівництво можливо і в холодну, і в жарку погоду. Технологія добре себе показала в будь-яких умовах. Звичайно, якщо немає аномального холоду.

Ще одне важливе питання, який потрібно враховувати — це міцність і надійність. Поверхня будівель повинна бути захищена від влучень в неї блискавок під час грози. Нашими фахівцями буде пропозиції надійна блискавкозахист будівлі. Замовити перераховані послуги дуже просто по телефону або через сайт. На головній сторінці нашого сайту є онлайн-калькулятор ціни за квадратний метр об’єкта.

Call Now Button