ЗАМОВИТИ АНГАР

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Замовити ангар в УкраїніБудівельна компанія «Ангар-ПРО» — це місце, де можна замовити ангар в Україні. Ми готові виконати проект, виготовити каркас і змонтувати його в будь-якому місці. Проекти «під ключ» виконуються протягом 2-4 тижнів, в залежності від складності та технічного завдання.

Ми швидко виконаємо будівництво з якісних металоконструкцій. Великий досвід робіт в різних країнах, кваліфіковані та відповідальні співробітники дають можливість здавати об’єкти в узгоджені з замовником терміни.

Ангар — багатофункціональна споруда, яка легко монтується, і користується підвищеним попитом. Каркас будівлі проводиться на заводі і збирається по місці. Обшивка стін, найчастіше, виконується з сендвіч-панелей і профнастилу. Перший варіант більш демократичний за ціною, але менш надійний. Сендвіч-панелі має багато переваг, але на 40% дорожче. Фундамент в більшості випадків — стовпчастий або виточений.

Плюси ангарів:

 • Швидкі терміни монтажу;
 • Універсальне призначення;
 • Відкрите планування приміщень;
 • Довговічність, міцність і надійність;
 • Чи не потрібна дозвільна документація;
 • Вигідна вартість площі;
 • Можливість подовження і перенесення будівлі;
 • Великий вибір технічних рішень;
 • Мінімум земляних робіт.

Монтаж металевого каркаса:

Металеві конструкції, є основою споруди. Найчастіше вони профільні з легкої сортової сталі. Основні елементи — куточки, двутаври, швелери, труби та інші. Монтажні роботи — це збірка і встановлення конструкції безпосередньо на об’єкті. Для цього на монтажний майданчик доставляється: сам каркас, підйомне і зварювальне обладнання. Монтаж здійснюється за допомогою різних способів.

Сварка має свої плюси і мінуси. Наприклад, вона забезпечує нерухоме з’єднання з високою ступінь міцності. Однак, в такому варіанті вона стає нерозбірними. Більш універсальне рішення — з’єднання під болт, включаючи пайку або клепки. Міцність забезпечується хорошого рівня, але є можливість швидкого демонтажу та мобільності.

Монтаж легких металоконструкцій виконується на об’єкті, так як їх легше доставити в розібраному вигляді. Більш важкі конструкції використовують для побудови промислових або комерційних об’єктів. Втім, навіть такі конструкції в рази легше бетонних і залізобетонних виробів. Тому витрати на логістику самі мінімальні серед всіх видів будівництва.

Основне призначення:

 • Виробнича сфера;
 • Аграрний бізнес;
 • Торгівля і офісна нерухомість;
 • Соціально-побутові об’єкти;
 • Транспортна сфера;
 • Логістична діяльність;
 • Стоянки, СТО, паркінги;
 • Спорткомплекси.

Замовити ангар в Україні. Компанія Ангар-ПРО:

Наші ангари мають основу з міцного матеріалу — металевого каркаса. Він відмінно підходить для швидкомонтованих будівництва, так як стійкий до зовнішніх чинників і довговічний. Конструкції можна виготовити різних розмірів, що дозволяє використовувати будівлю для багатьох видів діяльності. Важливо підкреслити, що багато деталей металоконструкцій з’єднуються на болти, що дозволяють швидко провести розбирання / складання споруди. Найпопулярніші варіанти — цехи, склади і зерносховища.

Металоконструкції, обшиваються сендвіч-панелями якщо потрібно тепле приміщення. Для холодних будівель підходять стіни з профнастилу. Розцінки можуть значно відрізнятися для кожного об’єкта, так як враховується площа, висота, складність проекту та побажання замовника. Терміни будівництва і ціна менша на 40-70% в порівнянні з традиційними способами. Є значна економія на фундаментних і земляних роботах, кількості робочих, обладнанні і матеріалах.

Швидкомонтовані конструкції можна збирати круглий рік. Найвигідніша інвестиція — замовити повний цикл робіт від проекту до монтажу. Після узгодження проекту, наші співробітники виготовлять і змонтують конструкції, проведуть бетонні роботи і виконають обшивку стін. Висока якість і повне дотримання термінів гарантується в договорі. Оплата поетапна по ходу робіт.

Запрошуємо до співпраці замовників різних форм власності. Працюємо по всій території України. Офіс знаходиться в місті Дніпро. Звертайтеся, і ми виберемо для Вас краще рішення — недороге і надійне. Мінімальна площа задній від 100 квадратний метрів. Ознайомитися з побудованими нами будівлями можна в розділі «Наші об’єкти».

Call Now Button