БУДІВНИЦТВО АНГАРА

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Замовити будівництво ангара в УкраїніКомпанія «Ангар-ПРО» — це місце, де можна замовити будівництво ангара в Україні. Каркасні будівлі можна ввести в лад за 10-25 днів. Детальна інформація про умови, ціни і терміни є на сайті. Консультації надаються кожен день з 8 до 20 годин.

Швидкомонтовані будівлі — це головна сфера діяльності нашої компанії. Наші приміщення підходять під будь-який вид бізнесу і некомерційну діяльність. Звертайтеся, завжди готові допомогти. Попередній розрахунок кошторису і консультація безкоштовна.

Офіс і виробничі потужності знаходяться в місті Дніпро. В основному ми працюємо з малим і середнім бізнесом. Будівельні роботи можливі, як у великих мегаполісах, так і невеликих селах. Ангари, найчастіше, використовують під склади, виробництво, стоянки, торгівлю, автосервіси, зерносховища, елеватори і спортивні майданчики.

Переваги:

 • Мінімальний час монтажу;
 • Власна доставка і виробництво;
 • Швидка окупність будівель;
 • Великий вибір технічних завдань;
 • Гарантія та можливість обслуговування.

Особливості будівель:

За радянських часів ангари будували будували з шлакоблоку, цегли, ж / б плит, дерева і бетону. Сучасні будівлі складаються з каркаса і обшивки. Каркас виконується з металевих профілів — легких і міцних. Обшивка, найчастіше, використовується з профлиста і сендвіч-панелей. Універсальні приміщення підходять для будь-якого бізнесу. Також є варіант навісу, який підійде для зберігання сіна та соломи, або ж стоянки техніки.

Користуються популярністю будівлі під виробництво та склади. Нові цеху підприємств виконують з сендвіч-панелей, так як вони забезпечують комфортні умови роботи. Площа можна поділити на секції — складську, виробничу, офісні та побутові. Технологія добре показала себе в комерційній діяльності — торгові павільйони, товарні склади та магазини. Тут хороший захист товарів від пожежі, дощу і погодних перепадів.

Каркасні будинки добре підходять для автобізнесу — сервісів, паркінгів, СТО і стоянок. Більш екзотичне застосування — це спортивні майданчики і зали. Такі приміщення замовляють досить рідко. Яке саме цільове призначення буде на 100% залежить від замовника. Наше завдання надати оптимальний варіант, який забезпечить ефективне використання площ.

Плюси ангарів:

 • Ефективне використання площ;
 • Вільне планування приміщень;
 • Мінімум затрат на обслуговування;
 • Комфортні умови в приміщенні;
 • Швидка окупність;
 • Довгий термін служби;
 • Можливе розширення і демонтаж;
 • Приємний зовнішній вигляд.

Замовити будівництво ангара:

Компанія Ангар-Про виконає повний комплекс робіт від ескізу до розводки мереж. Ми готові запропонувати ефективне технічне рішення, якість і демократичні ціни. За плечима фахівців компанії шість років успішної діяльності. Безліч об’єктів було побудовано за цей період. Відгуки наших замовників є на сервісі Гугл Мій Бізнес або сайті.

Ангар прослужить досить довгий термін в 25-30 років. Це не менше, ніж у багатьох капітальних будівель, а вартість в кілька разів нижче. Для виробництва використовуються матеріали високої якості. Металоконструкції виробляють в м Дніпро. Отримати ангар в повній комплектації, займе 1-2 тижні. Збірка універсальна. тому її може проводити будь-яка бригада монтажників.

Металлопрофілі виконуються чітко за проектом, з огляду на все навантаження — погодні та технологічні. Після завершення робіт замовник отримує пакет документації. Детальна інформація щодо співпраці є на сайті. Також можна отримати консультацію нашого менеджера і технічного фахівця. Звертайтеся, завжди готові допомогти!

Call Now Button